Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 54KM 40kW 2001-2008 (33) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kujaw
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Dobre. Po 2,5 roku silnik słyszę wyraźniej, ale nie wiem, czy to wskutek przyzwyczajenia, czy wzrostu jego głośności. Gdy przesiadałem się z Golfa II do Polo, często chciałem wysiadać, gdy silnik jeszcze chodził - praktycznie niesłyszalny. Niemiły efekt dudnienia w czasie jazdy przy otwartych tylnych oknach.
~arti
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jest zle,halas niesamowity,jesli jedziemy po niezbyt gladkiej nawierzcjni do tego na wyzszych obrotach to spokojnie mozemy podglosnic radio ,bo nic nie uslyszymy.Czasmi mam ochote wladac sobie stopery do uszu.Niestety jest to halas meczacy,po 100 km trasie glowa bedzie pekac.
~voy16. prawo jazdy od 1988,
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Wyciszenie jest wg mnie jest niezbyt udane ponieważ trzy cylindrowy silnik poracuje tak jak by był w kabinie, po prostu ciągle słychać drrrrrrrrrrrrrrrrrr :) Ale niestety tak chodzą te nieszczęsne trzy cylindry. Wada do przyjęcia. Inne odgłosy z zewnątrz są wystarczająco wyciszone
~linda
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Silnik nie jest zbyt uciazliwy,nawet przy 120 km/h,jednak nie zbyt oplywowa sylwetka szumi przy szybszej jezdzie.Polowka najlepiej nie przekraczac 100 km/h-wtedy jest cicho i komfortowo.
~jahred@tlen.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Slychac czasami na duzym dole jakis stuk w zawieszeniu ale to zadkosc. Slychac niestety silnik na wyzszych obrotach. A ta jednostka nie brzmi zbyt dobrze. Jadac na 5 biegu ok 90km/h jest bardzo cichutko
~Piotr Michalak Słupsk
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
silnik rewelacja, ale zawieszenie daje popalic!!!!i jeszcze jeden dośc przykry mankament, a mianowicie przy opuszconych tylnych szybach powstaje wrażenie rozlatującego się auta takie jest okropne dudnienie.
~kamil_mróz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
3 cylindry słychać tylko podczas dynamicznego ruszania i przy prędkościach poza miastem, przy stałych prędkościach silnik jest cichy
~magi
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Wydaje mi sie ,ze silnik 4 cylindrowy bylby cichszy ale dziwek 3 cylindrowca nie jest meczacy.polo najlepiej znosi szybkosc do 100km/h
~Dża
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Niestety, ten silnik jest głośny i warczy w niebogłosy. Jednak jak na tą klasę samochodu, jest przyzwoicie.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
7,3
~slipas
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
trochę głośny silnik na wyższych obrotach,wiatr nie szumi nawet przy max prędkości 170 km/h
Volkswagen Polo IV Hatchback