Lista ocen Volkswagen Polo VI Hatchback 5d (14) - Karoseria

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Equ
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Świetna, zwarta i całkiem dynamiczna sylwetka, auto doskonale się prezentuje i przyciąga wzrok, a przy tym jest niesłychanie zgrabne, nie ma zbędnego centymetra. Konstrukcja sprawia, że bagażnik jest zaskakująco duży, jak na zewnętrzne rozmiary auta.
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Samochód jest dziwnie polakierowany. Obejrzyjcie maskę przy dobrym oświetleniu pod dużym kątem (widać strukturę takich gęstych falek). Na nierównościach trzeszczy mocowanie przedniej szyby?
~Luki
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Dopłaciłem za pakiet R-line. Zmienia to wygląd znacząco. Jak ktoś chce żeby jego samochód się wyróżniał to polecam. Alufelgi 17 bardzo ładne, ale dopłata do nich bardzo przesadzona.
~DerekCar
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Coś za co uwielbiam to auto, odgłos zamykania i otwierania drzwi jest identyczny jak w audi a4/a6 czyli na wysokim poziomie. Warstwa lakieru zrobiona po niemiecku.
~Bartolek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Brak uwag - żadnych problemów z odpryskami czy czymkolwiek innym. Producent zabezpieczył progi przed korozją, więc problemu z rudą raczej nie będzie.
~Bratek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Przy nakladaniu powloki powiedziano mi ze powloka jest 2x grubsza niz u japonskich czy koreanskich konkurentow.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Lakier wyglada wciąż bardzo dobrze, a sam kształt jest mocno ponadczasowy. Samochód prezentuje się elegancko
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Atrakcyjna sylwetka, ładne kolory, dobra jakość lakierów co obecnie jest rzadkością.
~Kondri6
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Kupowałem trochę oczami ten samochód..
~Jakub Poloczek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Brak uwag, jak na razie w idealnym stanie.
Volkswagen Polo VI Hatchback 5d