Lista ocen Volkswagen Polo VI Hatchback 5d (12) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kondri6
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto spala średnio 5 litrów benzyny 95. Jeżdżę 40 % miasto, 60 % trasa. Dorzucono mi do auta pakiet przeglądów do 120 tys km albo 4 lata i wydłużoną do 4 lat gwarancję oraz koła zimowe. Przy 70 tys km wszystko działa jak należy i poza płynem do spryskiwaczy nie muszę niczego dokupywać. Nie muszę też dolewać oleju mimo wymian oleju co 30 tys km. Auto jest w leasingu i muszę ubezpieczać oc i ac, ale za każdym razem schodziłem z kosztem...
~Equ
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Za wcześnie, by oceniać, ale jedno mogę pochwalić - na trasach z Katowic do Chełmna w Kujawsko-Pomorskim czy z Chełmna do Warszawy średnie spalanie wyszło poniżej 5 litrów przy oszczędnej, ale rozsądnej jeździe (wyprzedzałem, przyśpieszałem, momentami 100-100 km/h). Znakomity wynik.
~Luki
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Mało pali. Wymiana oleju co dwa lata - do tego na pewno nie będę się stosował. Mały silnik, segment B (choć bliżej mu do segmentu C ) co powoduje mniejsze składki ubezpieczenia. Zobaczymy jak z awaryjnością ale części będą tanie x samochodów ma te same podzespoły.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Na gwarancji nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego i oby tak zostało, ceny przeglądów przystępne - 800 zł za pierwszy i dodatkowo wymiana oleju po 15 tysiącach -350 zł
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Dużo przystępnych cenowo części, z których nie miałem potrzeby korzystać - oprócz wymiany akumulatora nic się nie zepsuło a i on nie był jakoś drogi - 250 zł.
~Jakub Poloczek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Jak na razie nie mogę narzekać na koszty utrzymania. Pakiet przeglądane na 4 lata załatwia cała sprawę. Wystarczy lać paliwo i jeździć.
~Bartolek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Małe spalanie w połączeniu z małym silnikiem to przede wszystkim tańsza eksploatacja, a w serwisie tańsze wymiany oleju.
~DerekCar
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Spalanie w trasie 4.2 , średnio 5.4l/100km więc bardzo mało.
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Auto pali mało. Dużo za wcześnie na ocenę innych kosztów.
~Mistrz
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Ciężko powiedzieć narazie 1 tys km.
Volkswagen Polo VI Hatchback 5d