Lista ocen Volkswagen Polo VI Hatchback 5d (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub Poloczek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Przestrzeń z przodu bez zastrzeżeń, miejsca jest pod dostatkiem dla kierowcy jak i pasażera. Z tylu już nie jest kolorowo. Siedząc sam za sobą (183cm) jestem w stanie usiąść za sobą ale nie będzie to komfortowe na dłuższa metę. Miejsca nad głowa jest pod dostatkiem w każdym rzędzie siedzeń.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Jak na auto klasy B to bardzo przestronne auto, duży bagażnik, podwójna podłoga, składana kanapa niemal na płasko, wygodne sportowe fotele z dobrym trzymaniem bocznym. Miejsca w sam raz do miasta i pod nie, rodzinny samochód to nie jest.
~Bartolek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
O wiele większy niż poprzednia polówka - na plus. Pełna konfiguracja miejsca kierowcy - kolejny plus. Możliwość odsunięcia fotela przedniego pasażera w taki sposób, że ponad dwumetrowy chłop bez problemu się zmieści - czego chcieć więcej?
~Equ
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Auto jest naprawdę SZEROKIE, czuć, że można swobodnie operować łokciami, a do tego wyciągnąć nogi, rozprostować się etc. Nie wiem ile trzeba by mieć wzrostu, by poczuć ciasnotę. Jedynie tunel środkowy z tyłu może przeszkadzać "środkowemu" pasażerowi.
~Luki
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Wielkość wnętrza porównywałem z golfem w salonie. Siadałem w obu samochodach sam za sobą. Różnica może 2cm na korzyść golfa - także niezauważalna. Dużo miejsca na nogi u kierowcy (prawe kolano nie uderza ani nie boli przy dłuższych trasach.
~Kondri6
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Jak na ten segment auto bardzo pojemne. 4 dorosłe osoby mogą swobodnie podróżować. Mam 183 cm wzrostu i mimo podniesienia fotela i tak mam przestrzeń nad głową. Mogę też bez problemu za sobą usiąść. Bagażnik też spory.
~Bratek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Mam 185 cm i za mna zmiesci sie moj mniejszy kolega. Auto jak na segment B jest naprawde spore, jestem zaskoczony. W fotelu jest mi wygodniej niz w Oplu Astrze.
~Michacki
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Polo to wzór segmentu B pod względem miejsca w środku i odczucie przez 3 lata nie uległo zmianie. W końcu rozmiarowo to Golf IV!
~Patryk
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Porównywalne do niektórych samochodów kompaktowych z segmentu C. Bardzo dużo miejsca nawet dla czterech osób.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo VI Hatchback 5d
6,9
~Patrik
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Bardzo dużo miejsca w samochodzie jak na tą klasę auta. Duży bagażnik, który śmiało może konkurować z samochodami o klasę większymi
Volkswagen Polo VI Hatchback 5d