Lista ocen Volkswagen Santana (20) - Silnik

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HUCIARZ
Sedan 1.8 90KM 66kW
Posiadam silnik z passata GT i musze przyznać ze jest on niesamowity i wciaż potrafi mnie zaskoczyć jak odstawiam nowe auta na skrzyżowaniu przyspieszenie okolo 10s do 100 a max jechalem 190 :D Elastyczność wzorcowa przy 50 już moge wrzucić 5 bieg i jeśli trzeba to auto na nim śmiało przyspiesza. Silnik pracuje równo i odpala na gazie nawet przy - 20 jak to miałeo miejsce tej zimy. Silnik poprostu cudo techniki !!
~Kamil
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Silnik genialny.23 letni samochod jest o wiele zrywniejszy i szybszy od audi 100 1,8.Moi rodzice przesiadajac sie do mojego samochodu jezdza jak wariaci. Wygrana w wyscigu na 1/4 mili z golfem2 polonezem i fiatem 125. Maluchy odpadaja na kazdych swiatlach. Predkosc maksymalna 165 km/h
~Mechanik
Sedan 1.6 TD 69KM 51kW
Moc silnika wystarczająca do jazdy, wytrzymały i ekonomiczny. Jeżeli zadbać o jakość paliwa i dodatki w okresach zimowych, o odpowiedni olej, to mruczy pod maską bardo przyjemnie i płynnie!
~skopek1@op.pl
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
bardzo elastyczny nic nie telepie na malych obrotach iwysokim biegu... sami zobaczcie mam santane i ma on 400 000 bez zadnej ingerencji w silniku a ja ją strasznie dobijam ze inne samochody by siadly ,...
~Kris
Sedan 1.6 TD 69KM 51kW
Doskonaly samochod. Taki przebieg bez remontu i z takim spalaniem. Jezdzi sie za pol darmo. Rewelacyjnie wygodny i bardzo przyjemny w prowadzeniu.
~grzesiekGT
Sedan 1.6 TD 69KM 51kW
bardzo dobrze sie trzyma pracuje jak szajcarski zegarek odpala nawet w najciezsze mrozy.Tylko ze dizelek jak dizelek troszke klekocze ale to caly smak w tym.
Sedan 1.6 D 54KM 40kW
Chodzi jak zegarek chociaż głośny. Mimo dużego przebiegu silnik suchy, bez dolewek oleju miedzy wymianami. wzór
~Cioki rciok@o2.pl
Sedan 1.6 75KM 55kW
Jak na tak małą pojemność i moc auto jest naprawdę bardzo dynamiczne nie ma problemów z wyprzedzeniem kilku aut na raz
~pepe
Sedan 1.9 115KM 85kW
Po kapitalce, z pięciocylindrowego silnika wskrzesiłem diabła
~Piotrek
Sedan 1.8 90KM 66kW
od wymiany do wymiany nie bierze oleju, mocny,