Lista ocen Volkswagen Scirocco II (44) - Całokształt

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Coupe 1.8 90KM 66kW
Jestem posiadaczem samochodu marki volkswagen scirocco 1.8 GT o mocy 90km kilka miesięcy.Zakupiłem go 23 kwietnia 2007 roku.Do dzisiejszego dnia (22 czerwiec 2007 rok.) wymieniłem w nim: 27 kwietnia filtr powietrza.4 maja olej silnikowy Elf 10 w 40,filtr oleju i filtr paliwa.16 maja pasek rozżądu,pasek klinowy,rolke napinającą,pompe wody,płyn chłodniczy.22 maja świece i kable zapłonowe,uszczelke pod klawiaturą.31 maja nowe opony Fulda 4...
~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Szczerze polecam Scirocco ale należy się wystrzegać obklejonych naklejkami egzemplarzy z wydechami jak rynna (czyli zajechanych przez młodych gniewnych). Ten samochód to klasyk i coraz rzadziej można go spotkać. Jeśli o autko dbano przez jego żywot to jest praktycznie niezniszczalne. Stara szkoła VW i płyta od Golfa I czynią z niego pojazd bardzo wytrzymały na polskie drogi. Jego prostota w budowie i ogólna surowość pozwala na bezawaryjną...
~Użytkownik Vw scirocco
Coupe 1.6 75KM 55kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem volkswagena scirocco 1.6 od pół roku i nie mam z nim żadnego problemu.Używam go na codzień i przez połowę roku zrobiłem nim 8 tys km.Części są bardzo tanie.Nie mam zamiaru go sprzedawać także ze względów finansowych.Za moje scirocco zapłaciłem 2 tys zł i kupiłem go bardzo okazyjnie ponieważ jest w bardzo dobrym stanie.Ogólnie jest do fajny samochód.Nie zawodny,prosty i tani w obsłudze.Bardzo ładnie się prezentuje.
~Jachu
Coupe 1.8 95KM 70kW
nie chce go chwalic za bardzo zeby nie zapeszyc ale swietne auto, za ktorym ludzie sie ogladaja i bardzo czesto pytaja o to jaki to samochod, jaki ma slink i jak tym sie jezdzi. Do tej pory jezdzilem autami jakich sa tysiace na ulicach teraz jezdzac scirocco czuje, ze jezdze legenda, mile sa te wszystkie zaczepki i podziw. do tego na swiatlach widzac napis GTII na bocznym slupku nikt nie chce cwaniakowac i sie scigac :)
~Sim
Coupe 1.6 72KM 53kW
Swietne wykonanie, solidnosc na lata. Po raz kolejny: jazda na benzynie to prawdziwa przyjemnosc, gaz to ciagle moj koszmar, ale licze, ze to sie zmieni... Jezeli ktos szuka fajnego autka, na ktorym mozna bedzie polegac, to za niewielkie pieniadze mozna sobie zrobic ladny prezent. Jesli chodzi o dynamike - koniecznie wiekszy silnik niz moje 72KM. Nawet przy malej masie to niewiele..
~obar dj.obar@wp.pl
Coupe 1.8 112KM 82kW
Auto które kiedyś lepiej sie sprzedawało niż ciepłe bułeczki, a i teraz ciężko je dostać, a już w szczególności zadbany model. Powoli przechodzi do legendy, która, mam nadzieję, nie zgaśnie prędko. Auto które wyglądem i nietuzinkowością budzi szacunek wśród tunerów. Może niektórzy sądzą że zbytnio go zachwalam, ale podziwiam ten model i z czystym sumieniem wstawiam mu [5] :)))
~sirjohnny@poczta.fm
Coupe 1.8 90KM 66kW
Jak to mawiają: niemcy nie zrobią drugi raz takiego blędu jak Mercedes-Benz "beczka" i Vw Golf I (czyli samochodów prawie niezniszczalnych), a Scirocco mechanicznie jest Golfem GTI, i tylko z dostępnąścią części blacharskich, lamp, szyb itp i td jest pewien problem, ale Niemcy są bliziutko a handlarzy gotowych za następną wizytą przywieźć co trzeba nie brakuje.
~Szymek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Autko kultowe posiadam je od 11 lat. Mało spotykane a zwraca na siebie uwage. Całość fajnie sie komponuje. Przy wrzucniu ładnej felgi poprawia jego wizualkę. Warte swojej ceny. Przy aktualnym przbiego 315tys z tego ponad 200tys na gazie silnik nie bierze oleju. Polecam autko i pozdrawiam wszystkich kierowców VW Scirocco.
~Misiek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Jak trafisz zadbany model to będziesz zadowolony z VW a jeżeli trafi Ci się "pechowiec" to niestety będziesz musiał liczyć się z kosztami( co w niektórych przypadkach-np. przepływomierz) może być naprawdę szokujące!+ częsci do Scirocco jest coraz mniej...:-(
~RULET1@INTERIA.PL
Coupe 1.8 16V 139KM 102kW
POSIADAŁEM KILKA SAMOCHODÓW FIAT REGATA85S, RENAULT 19 OPELRECORD2000, JEDNAK UWAŻAM ŻE SCIROCCO W WERSJI GTX CO PODKREŚLAM Z SILNIKIEM DOHC 16V JEST WYBITNY. SZKODA ŻE NIE MA DALSZEJ PRODUKCJI TEN JEST Z 1989R