Lista ocen Volkswagen Scirocco II (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sirjohnny@poczta.fm
Coupe 1.8 90KM 66kW
Nie kojarzę nawet drobnych usterek ( raz urwała mi się lewa linka od hamulca ręcznego ale to może dlatego że nie powinienem był go zaciągać przy 60km/h na suchym asfalcie ;)
~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Nie miałem kłopotów jeśli chodzi o to co z fabryki wyjechało. Ale jakieś magiczne sztuczki poprzedniego właściciela niekiedy potrafiły wyjść.
~Misiek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Mam po prostu pecha!-non stop trafiają mi się jakieś pierdoły!-np. problemy z ustawieniem zbieżności, wycieki oleju, nie działające wycieraczki itp.
~Niedzwiedz
Coupe 1.6 110KM 81kW
trwale i odporne na agresywna eksploatacje auto choc zdarzaja sie np. szczotki w dmuchawie, jakies zwarcie w oswietleniu (wiek auta to usprawiedliwia)
~obar dj.obar@wp.pl
Coupe 1.8 112KM 82kW
Jak to w starszym modelu trzeba od czasu do czasu wymienić to i owo, ale prostota scirocco nie wymaga od razu prowadzenia go do wyspecjalizowanego serwisu.
~corsair@o2.pl
Coupe 1.8 90KM 66kW
Co prawda całe zawieszenie, hamulce, łozyska i najbardziej zużywające się części silnika są z 2003 r. ale raz w czasie jazdy pękła mi linka sprzęgłowa
~Norb
Coupe 1.8 90KM 66kW
Nigdy nie zdarzyły mi się żadne drobne usterki poza przepalonymi bezpiecznikami. To auto mimo wieku jest po prostu solidne.
~MoGuai
Coupe 1.8 90KM 66kW
Użytkowałem auto ponad 2 lata i nic się nie zepsuło. Byłem bardzo zadowolny, niestety musiałem wymienić auto na większe.
~seboss
Coupe 1.6 72KM 53kW
w zasadzie to samo z siebie w samochodzie nic mi się nie popsuło. to co musiałem naprawić dostałem wspadku po poprzednim właścicielu.
~Wrona
Coupe 1.8 16V 129KM 95kW
Jak na tak stary samochod to jest wynik super. Przez 2 lata wymienilem tylko lozyska z tylu i korbke od szyby z przodu