Lista ocen Volkswagen Scirocco II (34) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam
Coupe 1.8 112KM 82kW
poszły dwa silniki i dwie skrzynie, dwie pompy paliwa, łożyska, dwa sprzęgła, awarie elektryki, wskaźnik paliwa, ekonomizer, gówno na maksa ten samochód i wygląd przodu pozostawia wiele do życzenia miałem to auto ładnych parenaście lat temu więc dzisiaj na pewno nie jest lepiej....
~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Nie miałem jakiś poważnych usterek oprócz puszczenia simeringu na pompie wspomagania co skutkowało wymianą pompy. A tak to standard: przeguby, łożyska, paski, płyny i filtry. Dla spokoju zrobiłem mały remoncik silnika bo autko ma u m nie dożywocie.
~RULET1@INTERIA.PL
Coupe 1.8 16V 139KM 102kW
AWARIA SKRZYNI BIEGÓW JAKIŚ URWANY DROBNY ELEMENT PRZY PRĘDKOŚĆI OK. 200KM/H PRZEBIŁ OBUDOWĘ POWODUJĄC WYCIEK OLEJU, SAMOCHÓD O WŁASNYCH SIŁACH SPOKOJNĄ JAZDĄ PRZEJECHAŁ JESZCZE OK. 50KM DO SERWISU. BYŁ TO DZIEWIĄTY ROK BEZAWARYJNEJ EKSPLOATACJI!!!
~Misiek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Zepsuł mi się przepływomierz i dopiero po 2 mc-ach udało mi się zakupić używkę!(400 pln.) Nówka Boscha to już wydatek...1730 pln.!!!!!!!!!!!-to jest jakieś grube nieporozumienie!!!!!!!!
~Ziggy
Coupe 1.8 95KM 70kW
Oczywiscie przy takim przebiegu robiony byl kapitalny remont silnika(po przekroczeniu 300tys km) Od tego czasu nie ma zadnych problemow z silnikiem(zadnych przeciekow,chodzi rowno mimo instalacji gazowej. N
~Niedzwiedz
Coupe 1.6 110KM 81kW
krotko mowiac jest ok. Do tej pory padlo mi sprzeglo- docisk (ja przejechalem na nim 24 kkm, nie wiem ile poprzedni wlasciciel). amortyzatory przod (ale to zrozumiale) i to by bylo na tyle odpukac
~Wrona
Coupe 1.8 16V 129KM 95kW
Po zakupie poleciala mi chlodnica ( 200zl ). Od tego czasu wymieniam olej , klocki , amortyzatory tylko. Czyli normalna exploatacja
~Adam
Coupe 1.8 95KM 70kW
Na szczęście poza skrzynią, która padła na skutek mojej jazdy nic poważnego się nie stało.
~Momos
Coupe 1.8 95KM 70kW
Drugie moje autko eksploatowane od trzech lat i tylko raz odmówił mi posłuszeństwa katalizator.
~Rogii
Coupe 1.6 85KM 63kW
narazie nic poważnego. jak coś tylko to co w sposób naturalny się wyrabia czyli zawieszenie itp.