Lista ocen Volkswagen Sharan I 2.0 i 116KM 85kW 1995-2010 (20) - Silnik

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek
Van 2.0 i 116KM 85kW
Silnik sprawuje się bardzo dobrze.Poza wymianami olejów, filtrów ,płynów jest wszystko ok.Jedyne co to problem z czujnikiem wału bo samochód mi przez to gaśnie i muszę odczekać abym go zapalił.Naprawiałem już to 3 razy i problem ciągle powraca.
~łukasz
Van 2.0 i 116KM 85kW
ogolnie silnik niezawodny i trwaly.zalozenie gazu tez nie drogie.sekwencja 2200zl.jezdzi na zwyklym rowniez.niestety do tak duzego i ciezkiego auta zdecydowanie za slaby...zaladowany porazka...ale bezawaryjnosc wynagradza zamulenie :)
~Tomasz
Van 2.0 i 116KM 85kW
Silnik jak dla mnie jest w porządku. przyśpieszenie jest dobre ;) założoną mam instalację LPG sekwencja IV. na benz jak i gazie wszystko poprawnie chodzi jak na tą masę radzi sobie doskonale.
~wertyg
Van 2.0 i 116KM 85kW
dynamika raczej dla emerytów.do spokojnego poruszania sie wystarczy...dość elastyczny i co najwazniejsze niezawodny!!mimo przebiegowi 334000 nie bierze oleju a przyznam ze go nie oszczedam na trasie...
~Mundek
Van 2.0 i 116KM 85kW
silnik 1.9 TDI o mocy 110 KM jest dobrą jednostką napędową dla tak dużego pojazdu, zapewnia w miarę dobre przyspieszenie dużą prędkość przy niewielkim zużyciu paliwa(6.2L ON/100km przy prędkości 80-110km/h)
~tomekseven
Van 2.0 i 116KM 85kW
A więc silnik bardzo ładnie pracuje cichutko bez wycieków nic dodać nic ująć 2.0 115km jak dla mnie i dla tego samochodu wystarcza dynamiczny oszczędny polecam sharana z tym motorem
~marcinkolnik1
Van 2.0 i 116KM 85kW
jest dobrze na to auto jest wystarczajacy max predkosc to 190km/h i mimo tych zagazowanych konikow pod maska to nawet nawet sie rozpedza na trasy sie nadaje
~And Du
Van 2.0 i 116KM 85kW
Mój brał olej... ale był niezawodny... oczywiście lubił golnąć sobie paliwka... i na stacji trzeba było płakać he h e.
~jastrzab1973
Van 2.0 i 116KM 85kW
Jak na wielkosc i mase pojazdu--dynamika dobra.Sprawia wrazenie troche ociezalego ,ale to nie jest autko do szalenstw
~Irek
Van 2.0 i 116KM 85kW
Zbyt słaby zwłaszcza z LPG dla tej masy pojazdu.Wrecz niebezpieczny zwlaszcza w manewrach wyprzedzania.