Lista ocen Volkswagen Sharan I 2.0 i 116KM 85kW 1995-2010 (19) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Van 2.0 i 116KM 85kW
no 4 bo w zimie ciut długo się grzeje ale to nic nie przeszkadza przynajmniej mi. jeśli o klimę (nie mam climatronic) to działa szybko po 2min w aucie jest przyjemnie chłodno ;)
~tomekseven
Van 2.0 i 116KM 85kW
Klima niestety nie działa (pęknięta rurka) więc za dużo powiedzieć nie mogę. normalna wentylacja bdb się sprawuje w zimie szybko się nagrzewa samochód
~Zbyszek
Van 2.0 i 116KM 85kW
Klimatyzacja sprawuje się bardzo dobrze,ale sprężarka klimy została wymieniona na 2 dzień po zakupie :( W zimę auto się dość długo nagrzewa bo jest duże.
~maxtronic
Van 2.0 i 116KM 85kW
zima nie ma problemów jak sie autko nagrzeje.gorzej jak zaparują szyby to trzeba na maxa wentylator odkręcic aby dało sie jechac.Potem już wszystko ok.
~marek1781
Van 2.0 i 116KM 85kW
Problem z klimatronikiem dwustrefowym.poprostu nie działa duży koszt usunięcia awarii.Ogrzewanie daje radę niekiedy aż za gorąco.
~piotrek
Van 2.0 i 116KM 85kW
oj tu troche nie najlepiej trzeba troche czasu odczekac a przy zamoknietym filtrze pylkowym nie radze wyjezdzac
~Mundek
Van 2.0 i 116KM 85kW
wentylacja jest skomplikowana w obsłudze, ale jak już ją opanujesz to działa sprawnie...
~wertyg
Van 2.0 i 116KM 85kW
raczej przecietnie.w zimie zaparowane tylne szyby to norma...
~markus-turbo
Van 2.0 i 116KM 85kW
mógłby się nieco szybciej nagrzewać ale i tak climatronic działa super
~NIUT96@O2.PL
Van 2.0 i 116KM 85kW
W PORÓWNANIU Z INNYMI AUTAMI TO SUPER . PARUJĄ CZĘSTO SZYBY PRZY DESZCZU I MŻAWCE