Lista ocen Volkswagen Sharan II (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klops
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Płacisz (przełom 2020/2021) ponad 40tys za dobrą wersję z jakimś normalnym, potwierdzonym przebiegiem, bez większych przygód i dostajesz przeciętnie wykonane auto, o zupełnie przeciętnym komforcie, niedopracowane, z nieakceptowalna (dla mnie) wadą skrzyni, które jest po prostu duże i tylko dlatego że jest duże to je kupiłeś. Innego powodu nie ma.
~Tromendous
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Za cenę tego auta powinno być jak w szwajcarskim zegarku. Niestety, tak nie jest. Nie mogę jednak wskazać alternatywnego auta. Rozważałem Galaxy, ale po kilku dniach jazdy testowej skutecznie się wyleczyłem. To jest dopiero niedopracowane auto (no, może poza układem jezdnym i silnikiem).
~Mihoo888
Van 2.0 TSI 200KM 147kW
Jakość w miarę ok, choć niektóre plastiki pozostawiają coś do życzenia. Tak samo wykładzina w bagażniku. Daję: przeciętnie, bo samo auto bardzo drogie, więc albo powinno być tańsze albo lepiej wykonane w szczegółach i lepiej wyposażone (patrz moja uwaga w: całokształt).
~ColbyAK
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Dobra jakosc za relatywnie niska cene. Relatywnie, bo VW nigdy nie nalezal do tanich, ale osobisci uwazam, ze placi sie za sprawdzone technologie i materialy o przyzwoitej jakosci, ńie zas nowinki ktore wysiada po roku czy plastiki ktore beda skrzypialy po pierwszym sezonie.
~Wielik
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
VW jest o ok 10% droższy od Seata, co wiadomo wynika z polityki cenowej koncernu. Stąd tylko dobra ocena, bo mógłby być tańszy :-) Wyposażenie też jest gorsze. Ford posiada Galaxy i S-Max, które również są tańsze (nie brałem pod uwagę, bo brak 4x4).
~Daniel
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Kupiłem używkę ale biorąc pod uwagę w jakim stanie jest to auto po 5 latach od produkcji i przebiegu 220 tys. uważam, że cena jaką VW chce za nowe 150-160 tys. zł jest naprawdę rozsądna.
~MW
Van Facelifting 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Sharan jest drogi. Przy tej cenie (Trendline) brakuje mi w standardzie takich rzeczy jak dostęp bezkluczykowy, kamera cofania. System inforozrywki jest już odczuwalnie wiekowy.
~Piotr
Van 2.0 TDI CR BMT 177KM 130kW
Auto jest praktyczne, nie powala designem ale niezawodne póki co. Nie mniej jednak dobrze wyposażone kosztuje katalogowo jako nowe ponad 200 000 PLN. Dużo za dużo.
~Paweł
Van 2.0 TSI 200KM 147kW
Strasznie drogo z dodatkami. VW przesadzil z cena. Salony skore do negocjacji - 15%. Najgorsze ze praktycznie brak konkurencji. SMAX czy Galaxy to ciagle nie jest to.
~Tomek
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
I tu dochodzimy chyba do najsłabszego punktu Sharana, wydaje się, że od auta w tej cenie można i chyba należałoby wymagać nieco więcej.