Lista ocen Volkswagen Sharan II (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Van 2.0 TSI 200KM 147kW
Super. Bardzo mi odpowiada doswietlenie wnetrza i wysoka pozycja za kierownica. W Audi siedzialem jakos bardzo nisko. Jedyne co mnie drazni to brak wyczucia przodu - nie widac gdzie sie konczy. Za to czujniki z przodu, z bodu i z tylu, kamera cofania. Ciut wnerwia takze to ciagle piszczenie jak sie parkuje na zwyklych miejscach w miescie.
~ColbyAK
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Jak na takie gabaryty to rewelacja. Zupelnie przypadkowo mam w samochodzie asystenta parkowania i musze przyznac, ze wprawdzie nie korzystam z niego zbyt czesto, ale dodatkowe czujniki przestrzeni pocznych sa rewelacyjne, do tego prawe lusterko ktore opuszcza sie samo przy wstecznym biegu i nawet najrudniejsze manewry nie sprawiaja wiekszych problemow.
~Klops
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Te biksenony są kapitalne. Automatyczne długie działają doskonale. Jeśli to czytasz myśląc nad zakupem tego auta to NIE rozważaj nawet Sharana na zwykłych światłach. Ksenony to najlepsza rzecz w tym aucie.
~Robert
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
Byłoby bardzo dobrze, ale słupki przy czołowej szybie obniżają notę. Wyższy kierowca nie powinien też podjeżdżać za blisko skrzyżowania, bo będzie się musiał powyginać, żeby dojrzeć światła.
~Mihoo888
Van 2.0 TSI 200KM 147kW
Chyba wszystkie udogodnienia pod kątem dzieci. Wg żony 2 zintegrowane foteliki, elektrycznie otwierana klapa i drzwi to najlepsze co jest w tym aucie (wg tej właśnie kolejności :-)
~Bartek
Van 2.0 TDI CR BMT 177KM 130kW
Z racji konstrukcji przednie słupki trochę ograniczają widoczność, a maski nie widać, ale bardzo dobre funkcjonujacynparktronic i ilośc czujnikow załatwia sprawę
~Lipenek
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Wysokość robi swoje widać dobrze i daleko ale gabarytu się nie oszuka, czujniki muszą być.Koniec maski widoczny tylko przy najwyższym ustawieniu fotela a mam 177 cm
~Piotr pan
Van 2.0 TDI-CR BMT 115KM 85kW
Czujniki robia swoja prace bez nich bylo by ciezko widocznosc b.dobra cofajac tylko lusterka i czujniki, nie obtarlem go jeszcze i raczej nie uda mi sie.
~Tomek
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
Widoczność jest dobra, sytuację poprawiają jeszcze czujniki umieszczone z przodu i z tyłu, które potrafią wykryć nawet przeszkodę znajdującą się nieco z boku.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Sharan II
8,2
12,9
~Wojtek
Van Facelifting 2.0 TDI SCR 150KM 110kW
Duże szyby, boczne, przednia - żona mówi, że widzi więcej niż w Golfie i przez to łatwiej się jej manewruje niż hatchbackiem.