Lista ocen Volkswagen Sharan II Van (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
VW Sharan 2.0 TDI CR ,,Bluemotion'' 2010r. 120000 tyś przebiegu: rozsypany jeden z dwóch katalizatorów. Brak jakichkolwiek kontrolek podwodował, że nie wiedziałem o usterce, pokruszony wkład ceramiczny ustawił się w poprzek puszki katalizatora, praktycznie zatkał wydech, silnik prawie rozj...jedynym objawem były wiecznie chodzące wentylatory. Frajerstwo w ASO żądało 8 tyś. Na allegro kupiłem za 1500 + 500 zł koszt wymiany. 125000...
~Robert
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
Zgłosiłem kilka drobnych usterek, z których mniej niż połowa zostały naprawione. Reszty serwis nie zauważa, albo przekonuje, że to norma, np. to, że wskaźnik paliwa wskazuje rezerwę kiedy zbiornik jest napełniony w PONAD POŁOWIE i w ciągu dnia (po kolejnych startach / stopach silnika) paliwa na wskaźniku przybywa. TO PODOBNO STANDARD U VW I NIE JEST PODSTAWĄ DO NAPRAWY.
~ColbyAK
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Poki co brak problemow. Przez chwile mialem problem z radiem ktore momentami gralo mi lko na jedna strone ale przy okazji przegladu probowali cos z tyzrobic i poki co ustapilo( moze jakas wtyczka sie obluzowala). Ostatnio jedne z elektrycznie przesuwanych tylnych drzwi kilka razy sygnalizowaly problem z rygłowanie, ale to bylo przy okazji mrozow i pozniej ustapilo.
~Klops
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Ten adbl wyskoczył, termostat muszę zrobić, musiałem czyścić kanały od panoramy, kamera cofania padła (akcesoryjna), rozpadł się cupholder z tyłu ale poskładałem. Plus oczywiście normalna eksploatacja - rozrząd, oleje, filtry itp. To w niecały rok. Sam nie wiem czy to dużo czy mało, raczej normalnie myślę jak na 9 letniego Volkswagena.
~Borys
Van 2.0 TDI CR BMT 177KM 130kW
Rozprogramowały mi się jedne tylne elektryczne drzwi (Nie domysły się). Twardy reset (odłączenie akumulatora na 30 min.) Pomógł od nowa je zaprogramować.
~Lipenek
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Na razie wszystko w porządku ale skrzypi przekładnia przy skręcaniu na postoju.No ale nie skrzypią plastiki jak w Pasku B6.
~Wielik
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
Przez 100 tys km i 3 1/2 roku tylko silent blocki w wahaczach przód plus odbijak amortyzatora tylnego.
~Tomek
Van 2.0 TDI-CR BMT 140KM 103kW
Jak dotąd nie zostały mi w ręku klamki ani przyciski, inne drobne usterki też w zasadzie nie występowały.
~Daniel
Van 2.0 TDI-CR BMT 170KM 125kW
Przy wysokiej temeraturze elektryczne drzwi piszczą przy zamykaniu.
~Piotr pan
Van 2.0 TDI-CR BMT 115KM 85kW
Nigdy mnie nie zawiodlo a przypominam ze robie 240tys km rocznie.
Volkswagen Sharan II Van