Oceny Volkswagen T-Cross SUV 1.0 TSI 95KM 70kW 2018-2024

Volkswagen T-Cross SUV 1.0 TSI 95KM 70kW 2018-2024 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen T-Cross SUV 1.0 TSI 95KM 70kW 2018-2024

~Karolina
SUV 1.0 TSI 95KM 70kW
Jeżdżę Volkswagenem T-Cross zakupionym w momencie ich pierwszej dostawy. Kupiliśmy samochód widząc model w salonie. Ogólnie jestem zadowolona sympatyczny zwinny samochód. Dużym atutem jest małe spalanie średnia 5,6 co w innych samochodach było nieosiągalne. Samochód jest przestrzenny i dobrze się prowadzi. Bagażnik z możliwością schowania koła zapasowego co obecnie nie jest takie oczywiste. Dla mnie dużym plusem jest jego małe zużycie paliwa.
3,1
~Nigdy wiecej T-crosa
SUV 1.0 TSI 95KM 70kW
Tragefia, miejska taczka. Jezdzacpo miescie silnik 1.0 tsi spala tyle co 2.0 tsi auto dla emerytow. Jazda tym autemidealnie wpasowywuje sie w tekst powoli a do przodu, szybciej sie po prostu nie da. Z plusów to tylko to ze auto prawie nowe. Z minusow spalanie! Tragedia jak na taki silnik. Żwawość silnika nastepny minus. Z serwisowania sie nie wypowiem bo takiej nieprzyjemnosci nie mialem.
~A.K.
SUV 1.0 TSI 95KM 70kW
Jestem posiadaczką t-crossa od 06.2019 przesiadłam się z Passata CC z 2.0 silnikiem i bałam się że będę wyprzedzać tylko rowery
4,1
~Biedron
SUV 1.0 TSI 95KM 70kW
Wg mnie tcross to największy przekręt VW ostatnich lat. samochodzik jest dość fajny, ale ceny są absurdalnie wysokie. Za takie pieniądze można kupić o wiele lepsze auto.
~Anonim
Volkswagen T-Cross SUV