Lista ocen Volkswagen T-Roc (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łuki
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Fura kupiona za 144 000 zł. Kiedyś to było...... fakty ceny do 100 000 się kupowało auta klasy kompakt na full opcji. Teraz jest inaczej..... Uważam, że t-roc jest dobrze wyceniony, a patrząc na spalanie i osiągi oraz wielkość to jest bardzo dobra opcja. Tym bardziej jeśli się bierze w leasing. Tochę wkurzają plastiki twarde to tu, to tam. Zmieniłem oświetlenie w bagażniku na led. Doświetlanie zakrętów też jest dziwnie żółte - bo zastosowano...
~Waldek
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Samochód jest za drogi, wiem to VW ale to nie tłumaczy ceny ponad 130 tys. Za taką cenę można mieć tak samo wyposażonego kompaktowego SUVa z lepszym bagaznikiem, większą ilością miejsca z tyłu oraz przede wszystkim pozbawionym tych tandetnych plastiów we wnętrzu
~Dominik
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
To są drogie samochody, choć dużo oferują to za wszystko trzeba słono płacić. Wersja Premium z tym silnikiem to od 120 do 165 tyś za nowe auto. To dużo jak na crossovera wielkości Golfa, który nie jest przecież premium.
~DiRoc
SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Był drogi ale jest wygodny i "uszyty na miarę" każdego lubiącego jazdę i samochody kierowcę. Jeżeli pozostanie bezproblemowy i niezawodny to zapewne będzie ocena "6"
~Leon
SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Cena nieco za wysoka jak na jakość wykończenia i komfortu: niefajne plastyki, brak schowków. Poprawienie kokpitu w wersji poliftowej, to niewielkie ulepszenie, zresztą nie za darmo.
~Krzychu
SUV R 2.0 TSI 300KM 221kW
auto za 180 tyś. ? W tej cenie kupisz kupę innych modeli, lepszych gorszych ale będziesz miał ból głowy na 100% Dla mnie priorytetem był/jest silnik i tym się kierowałem przy zakupie.
~kar
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Moim zdaniem za taką cenę bardzo dobry wybór szczególnie jeśli chodzi o elektronikę - asystenty kierowcy, dynamikę jazdy i łatwość prowadzenia.
~Piotr
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Nie jest tani, ale w tej konfiguracji + wszystkie pakiety bezpieczeństwa, asystenci, elektyczna klapa bagażnika, itd. uważam, że wart jest tych pieniędzy.
~Mac
SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
za tą cene można oczekiwać nieco wyższej półki i miejsca ale takie czasy - poprawnie ale sporo jak za takie małe autko.
Dziennik kosztów dla Volkswagen T-Roc
7,2
~Radaj
SUV Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Dosyć drogi w zakupie, ale w mojej ocenie ogólnej ten samochód jest i będzie warty swojej ceny (mam taką nadzieję)