Lista ocen Volkswagen T-Roc SUV (23) - Ergonomia

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~WitLeg
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Tu trochę słabo jak się okazało. Największy moim zdaniem problem to schowek w konsoli przed dźwignią biegów. Niski, głęboki, opadający w dół do przodu i wyłożony gumą. Jak już coś tam wsuniesz to wygrzebać jest kłopot. No i jeszcze to zgrubienie z portami USB wchodzące w światło schowka - nie było innego miejsca na takie maleństwo jak USB? Poza tym te porty są cofnięte w głąb i dla kierowcy schowane za dźwignią biegów ... dramat. Dźwignia...
~Dominik
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Wszystko jest tu wzorowo i na swoim miejscu. Przełączniki i dźwignie umieszczone wygodnie, pod ręką. Obawiałem się trochę ekranów dotykowych oraz cyfrowych wskaźników ale się miło zaskoczyłem, są naprawdę fajne a te najważniejsze funkcje zostały po staremu (np. klimatyzacja, włączanie i podgłaśnianie radia mają zwykłe pokrętła). Wnętrze auta jest całkiem przyjemne ale na minus twarde plastiki. Fotele całkiem wygodne, zakresy regulacji siedzeń...
~Łuki
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Nie lubie zbytnio tych ekranów LCD - mam 40 lat i wolę standardowe wskazówki. Za dużo ustawień, bajerów, przycisków. ANdroid auto raz łączy raz nie - wiem, szereg osób mówi, że to wina różnych telefonów. Ktoś w komentarzu napisał, że siedzenia są niewygodne, ja mam wersję premium cośtam i wuważam, że siedzenia są mięsiste, dobrze trzymają odcinek lędźwiowy. Żona jest też bardzo zadowolona, a ma sama problemy z kręgosłupem i w końcu może...
~mocomus
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Dla kierowcy wszystko jest tam gdzie powinno być. Jak, to w VW. Brak schowków. Fotele skandalicze. Absolutnie podstawowa regulacja jak w Polonezie + wysokość. Za 120 tysięcy sprzedają krzesło a nie fotel samochodowy. W Kodiaku nawet wersja podstawowa foteli jest lepsza, a topowe są z innego świata.
~Antoni
SUV 1.0 TSI 110KM 81kW
Wszystko w zasięgu rąk, fotele mogłyby być lepiej wyprofilowane - przynajmniej mam podparcie lędźwi bo to zawsze była opcja. Bezprzewodowy AndroidAuto działa doskonale, nie ma potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni do używania map, muzyki etc. Łączy się błyskawicznie
~Andrzej
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Wszystko wygodnie i na miejscu. Choć jest ekran dotykowy, najważniejsze funkcje takie jak klimatyzacja czy radio mają swoje pokrętła, co mniej absorbuje w czasie jazdy. Menu obsługi dość łatwe i przyjazne, w zakresie podstawowym nie trzeba korzystać z instrukcji.
~Tomasz
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Brak sterowania telefonu z kierownicy w samochodzie za 100.tys to śmiech, schowki po co , dodatkowo schowek w podłokietniku na portfel .
~Andrzej
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
trochę małe cyferki ale można sobie wybrać najważniejsze ustawienia na desce rozdzielnej. Przy moim wzroście 176 cm jest ok
~Waldek
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Tutaj jest ok choć wnętrze według mnie nie jest nowoczesne, nie czuje się w nim jak w nowoczesnym aucie tylko jak tak sprzed kilku lat
Dziennik kosztów dla Volkswagen T-Roc SUV
~lanos5
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Wszystko na miejscu pod ręką i bardzo intuicyjnie. Siedzenia przeciętne ale za lepsze kazali sobie słono dopłacić.
Volkswagen T-Roc SUV