Lista ocen Volkswagen T-Roc SUV (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
SUV 1.0 TSI 110KM 81kW
Z zewnątrz auto robi wrażenie że będzie miejsca dość dużo i to na tyle, faktycznie z przodu tak sobie, a z tyłu słabo aby było ok to fotele z przodu do przodu a i tak słupek będzie przeszkadzał w wysiadaniu. Mam wrażenie że najlepiej gdyby jeździły tylko 2 osoby z przodu to super a z tyłu to najlepiej dzieci w foteliku bo na nogi miejsca brak.
~Dominik
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Z przodu jest bardzo wygodnie. Z tyłu nie jest już tak dobrze (ale też nie jest źle) - za wysokim kierowcą nie ma już za dużo miejsca dla pasażera z tyłu. Ale jak potrzebujesz więcej miejsca, kupujesz większe auto. Bagażnik też przyzwoity, choć przy 4Motion jest mniej o 50l od wersji zwykłej, coś ok. 400l/1250l.
~Andrzej
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Z przodu całkiem wygodnie, regulacja foteli o dużym zakresie. Z tyłu też dużo miejsca ale bagażnik mógł by być trochę większy, ale musiałbym wybrać wersję bez koła zapasowego oraz woofera, a tego nie chciałem.
~Antoni
SUV 1.0 TSI 110KM 81kW
Wystarczająco - mam 186cm i za mną na krótkiej trasie da się usiąść - na dłuższą byłoby niekomfortowo. Samochód dla tych co nie korzystają z fotelików dzieciecych z tyłu.
~kar
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Z tyłu komfortowo usiądzie osoba o wzroście około 185cm, co do wyższych nie próbowałem. Jeśli chodzi o komfort kierowcy to nie ma się do czego przyczepić.
~Tomasz
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Miejsca z przodu sporo niestety z tył to już zupełnie inna sprawa ciasno. Pozycja jak na krześle i z przodu i tyłu wiec dłuższa jazda może dobić.
~lanos5
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
W sam raz dla kierowcy średniego wzrostu chodź Zachar dał radę i nie narzekał. Z tyłu bez problemu ale dużo mniej niż w ix35.
~Qba
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
4 osoby dorosle beda sie meczyc. 5 nie ma szans. 2 dorosle i 2 dzieci ok. Bagaznik maly. Golf ma wiekszy
~Bolesław
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
na krótkich odcinkach ok nawet dla 4 osobowej rodziny, bagażnik tez w miarę pojemny
~Łuki
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
mam 184 cm i jest super z przodu. Z tyłu nie wiem. Syn nie narzeka, żona też nie.
Volkswagen T-Roc SUV