Lista ocen Volkswagen T-Roc SUV (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łuki
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
DO tyłu jedynie nie jest super. Pomaga kamera cofania, która potrafi płatać figle. To obraz bardziej rozmyty, to napis, że kamera nie może zostać uruchomiona - chyba do serwisu się udam aby to ogarneli. Poza tym widać elegancko. Wysoka pozycja za kierownicą też pomaga.
~Dominik
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo dobra, przy cofaniu pomagają czujniki parkowania z tyłu, a i z przodu też się przydają. Dodatkowo kierowcę wspomagają wszelkiej maści asystenci i kamera cofania (schowana pod uchylającym się emblematem VW , co jest super pomysłem - nie brudzi się).
~Waldek
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Widoczność w miare ok choć tylna szyba umieszczona pod kątem nie oddaje tego co jest w rzeczywistości. Dobrze domówić kamerę cofania. Szkoda, że nie ma widoku 360 stopni
~lanos5
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo dobra a dzięki czujnikom kierowca jest zorientowany dokładnie gdzie jest . Lepiej niż w poprzednich autach. Z perspektywy lat dobrze by było mieć kamerę cofania.
~Rafał
SUV 1.0 TSI 110KM 81kW
Jeździłem autami niższej niby klasy i było ciszej w kabinie. Nie ma się czym zachwycać, konkurencja którą oglądałem wypada zdecydowanie lepiej.
~WitLeg
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jak na takie nadwozie Ok. Czujniki parkowania przód i tył oraz płaska maska silnika dają poczucie spokoju w czasie parkowania.
~Andrzej
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo dobra, dodatkowo wspomagają czujniki z przodu i z tyłu oraz kamera cofania, ponadto jest asystent martwego pola.
~mocomus
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Do przodu i na boki OK. Do tyłu słabo. Polecam kamerę cofania. Przydaje się asystent wyjazdu.
~WitLeg
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Słupki A cienkie, maska płaska i ją widać, czujniki przód i tył i wszystko OK
~Andrzej
SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
dobra plus kamera cofania to wystarczająco
Volkswagen T-Roc SUV