Oceny Volkswagen T-Roc SUV 1.0 TSI 115KM 85kW 2017-2020

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen T-Roc SUV 1.0 TSI 115KM 85kW 2017-2020

~Radek
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Stosunek jakość/cena uważam, że wypada bardzo dobrze. Przejechane 1000km dopiero, więc o awaryjności się nie wypowiem. Auto jest świetnym kompromistem między drogimi, dużymi SUVami a małymi hatchbackami (niewiele tańszymi). Idealny dla kogoś szukającego auta do miasta, które pomieści rodzinę, będzie ekomomiczne, nada się w dłuższą (nie wymagającą) trasę i przeprawe przez nieutwardzone drogi. Osobiście jestem bardzo zadwolony (przesiadłem się z...
~Adam
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Prawie 4 lata i ponad 60000 kilometrów. Pora na nowy samochód. To będzie znowu t- roc! Fajne auto, mało pali, nie psuje się, praktyczniejszy niż mój ostatni samochód (Passat). Tiguan jest tylko trochę lepszy, ale za to dużo droższy.
~Adam K.
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Rok po mojej pierwszej, wstępnej recenzji i ponad 10000 kolejnych kilometrów moja początkowa pozytywna ocena tego auta się w pełni potwierdza. Kilka drobnostek czasami denerwuje (n.p. "muczące" hamulce), ale całokształtowo jest T-roc bardzo udanym samochodem.
~Adam
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Tylko 3 za nieszczelne połączenie klapy bagażnika z karoserią. Miejsca z tyłu też mogłoby być więcej. Spore połacie niezakonserwowanej powierzchni podwozia. Poza tym auto OK - duży komfort jazdy, poczucie bezpieczeństwa, niskie zużycie paliwa, dobra dynamika.
~RJakubek
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Auto idealnie wpasowuje się między Golfem a Tiguanem. Wedle mojej oceny najlepsze w swojej klasie - konkurencja wymięka.
~Adam Kerski
SUV 1.0 TSI 115KM 85kW
Wygodne, ciche auto. Zaskakująco dobre osiągi. Niskie zużycie paliwa.
~Marek
Volkswagen T-Roc SUV