Ocena kierowcy - Volkswagen T-Roc SUV

Silnik 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Rok produkcji 2020
Przebieg: 1 000 tys. km
Volkswagen T-Roc SUV 1.5 TSI ACT 150KM 110kW 2017-2021 - Oceń swoje auto
Samochód jest ładny z zewnątrz, silnik oraz widoczność sa super. I tutaj kończą się pozytywy, to co VW zrobił w środku to masakra. Ogólnie przesiadłem sie z Golfa 2017 i jestem załamany. Plastiki oraz przyciski tragedia, brak schowków które były w golfie, klapki/zamknięci tez brak lepiej jak leży na wierzchu. Ale to już jestem wstanie jakoś przeżyć ale jak zobaczyłem ze zegary sa wstawione ze Skody (tak same jak w romsterze z 2013) i brakuje sterowania z telefonu z kierownicy to już się załamałem. Samochód który jest wyceniony w katalogu na 100 tys ... niestety rodzice chcieli mieć wyższy samochód i obecnie obniżki na poziomie 15 tys zl to nigdy byśmy tego nie kupili.
Spalanie niestety nie jest super pomimo wyłączanych cylindrów nadal jest to raczej 9 litrów.
Brak zastrzeżeń
Super naprawdę widać wszystko dobrze.
Brak sterowania telefonu z kierownicy w samochodzie za 100.tys to śmiech, schowki po co , dodatkowo schowek w podłokietniku na portfel .
Brak zastrzeżeń
Miejsca z przodu sporo niestety z tył to już zupełnie inna sprawa ciasno. Pozycja jak na krześle i z przodu i tyłu wiec dłuższa jazda może dobić.
Niestety tutaj tez jest średnio samochód jest głośny, w miejscu na koło brak wyciszenia goła blacha. Jazda powyżej 120 jest już mecząca jeśli nie lubisz słuchać głośno radia .
Akcesoryjny hak do tego samochodu kosztuje 4,5 tys zl niestety jest to bardzo drogo w porównaniu do innych producentów.
Niestety widać tutaj cieńcie kosztów, samochód montowany w portugali. Czas oczekiwania 2 miesiące
Samochód już od nowości ma problemy z łożyskami, przy prędkości powyżej 30 słychać szum. Niestety żeby dostać sie do serwisu po obraniu samochodu trzeba czekać 5 dni .

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 TSI ACT 150KM 110kW [l/100km]

8,7