Oceny Volkswagen T-Roc SUV 2.0 TSI 190KM 140kW 2017-2021

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen T-Roc SUV 2.0 TSI 190KM 140kW 2017-2021

~Dominik
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
To moja pierwsza ocena, po kilku tysiącach kilometrów. Samochód ma ładne nadwozie które zrywa nieco utarty schemat projektów VW. Silnik dynamiczny i pięknie się kręci (choć na razie to robię delikatnie), drogi trzyma się znakomicie i jest przy tym dość komfortowo. Wewnątrz z przodu miejsca jest pod dostatkiem, z tyłu jest gorzej ale uważam że też całkiem nieźle. Auto jest dobrze wyciszone i wszystko na swoim miejscu, solidnie wykonane, nic...
~Kocur
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto było mi potrzebne na 15 -20 minutowe dojazdy do pracy dlatego wybór padł na benzyne a ponieważ często jeżdzę nocą gdy ulice nie odśnieżone potrzebne mi było na cztery łapy. Jazda tym autem cieszy człowieka ma takie kopyto że aż chce się wyprzedzać.Wnętrze jak dla mnie mogłoby być większe i to jedyny minus jak dla mnie tego samochodu.
~Andrzej
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Fajny samochód, nie za mały i nie za duży, nie ma problemu z parkowaniem. Dobrze trzyma się drogi i ma mocny napęd. W środku wygodnie i wszystko pod ręką, choć tak trochę smutno. Ale ogólnie bardzo przyjemne auto, mnie od razu się spodobał, choć jakoś nie specjalnie przepadałem za SUV-ami.
~Bolesław
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Fajne i sprytne dynamiczne auto jednakże trapione usterkami
~Ryszard
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Fantastyczne auto do jazdy po dużym mieście i na krótkie wypady za miasto.Jak dla mnie ma wszystko to co powinno mieć a co do komfortu w środku wszystko zależy kto czego oczekuje w tych pieniądzach.
~Piotr
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Tylko z silnikiem 2.0 TSI, DSG, 4 Motion, jazda rewelacja. Mały, zwrotny, zgrabny crossover, gdyby nie te twarde plastiki to jest to coś wspaniałego.
~Kuba
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Ekstra dodatki Cichy Małe spalanie Elegancki wygląd Zmieści się wszędzie Zawieszenie bardzo dobre Zwrotny Wspaniałe światła z dodatkowymi funkcjami
3,8
~lanos5
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Zgrabny samochodzik na ciasne ulice i nie ma problemu z parkowaniem, gdy jest niewiele miejsca ,dzięki systemom które posiada i które ułatwiają życie kierowcy. Na szybszych drogach"mały wariat".
Volkswagen T-Roc SUV