Lista ocen Volkswagen Tiguan Allspace (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Koziołek
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Brak możliwości prawidłowego zapięcia 3 fotelików z tyłu. A miał być to dla nas wszystkich samochód rodzinny w końcu nazwa zoobowiązuje. Tu największe rozczarowanie. Na drugim rzędzie foteli jak zamontujesz, fotelik to dziecko nie ma miejsca na nogi.
~Piotr
SUV 2.0 TSI 220KM 162kW
mam 182cm i komfort na nogi , wygodne fotele w wersji alcantara (nie wybierać skóry, chyba że z wentylacją). Z tyłu swobodnie siedzą trzy osoby (fotele przesuwane). Posiadam wersje 5 osobową.
~Wojtek
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Jest bardzo dobrze jak na ten segment i tak duży bagażnik. Regulacja tylnej kanapy bardzo przydatna przy wożeniu małych dzieci - można spokojnie zwiększyć pojemność bagażnika, a dzieciom jest nadal wygodnie
~Cobyr
SUV 2.0 TDI 200KM 147kW
Przestrzeni dosyć dla wszystkich na co narzekać nie można. Docenisz podczas wakacyjnych podróżach wycieczek, staniu w korku Itp
~Shaqu
SUV 2.0 TSI 220KM 162kW
Duże auto. 2 metrowiec z przodu i z tylu sam za sobą siada i nie dotyka kolanami. Bagażnik 760 litrow tez jest suuuper
~Jarek
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Siedzenia niby skórzane a widać że łączone z materiałem od dołu. Szkoda że nie było opcji wentylacji i masażu.
~Cobyr
SUV 2.0 TDI 200KM 147kW
Przestrzeni dosyć dla wszystkich na co narzekać nie można docenisz na wakacyjnych podróżach wycieczkach Itp
~Przemysław
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Wydaje mi się, ze mam więcej miejsca dla kierowcy niż w Passacie, z tyłu jeszcze nie jechalem
~Sebastian
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Pisałem już o tym wyżej - jest go mnóstwo i z przodu i z tyłu i w bagażniku.
~Sebastian
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Pisałem już o tym wyżej - jest go mnóstwo i z przodu i z tyłu i w bagażniku.