Lista ocen Volkswagen Tiguan Allspace (18) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Jak na SUV-a uważam, że bardzo dobrze. Mam porównanie ze swoim poprzednim autem - Mitsubishi Outlander oraz kilkoma innymi - nowa Honda CRV, Mazda CX-5, nowy Ford Kuga. Wszędzie jest znacznie głośniej. Ale, żeby nie było - w starszym Porsche Macan sąsiadki jest ciszej :-)
~Sebastian
~Wojtek
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
2.5k obrotów na autostradzie przy 140km/h i bardzo komfortowo można rozmawiać z pasażerami z tyłu. Jest naprawdę dobrze. Minus za nieprzyjemny dźwięk przy prędkościach powyżej 50km/h przy otwartym oknie kierowcy - nie da się jeździć z otwartym oknem :(
~Pitt
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Jest cicho, szczegolnie od podłoża, ale nie ma się wrażenia odizolowania od zewnętrznych hałasów, wszystko dociera, każdy samochód, przez to nie mozna poczuć się...... bezpiecznie?
~Darek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Silnika nie słychać ale szum wiatru już owszem. Szkoda że nie ma do wyboru jakichś szyb izolujących od dźwięków.
~Cobyr
SUV 2.0 TDI 200KM 147kW
O dziwo jest cichsze od Passata którego wcześniej miałem mimo że większe koła i bryła stawia większe opory.
~Cobyr
SUV 2.0 TDI 200KM 147kW
O dziwo jest cichsze od Passata którego wcześniej miałem mimo że koła większe i wyrywa stary większe opory.
~C.C
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Fatalne jadąc 130 -140 na wakacje zawsze jestem zmęczony hałasem w aucie .
~Jakub
Cicho, w trybie sport słychać ryk silnika, ale o to w tym chodzi