Lista ocen Volkswagen Tiguan Allspace SUV (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
To mój pierwszy automat (tak wiem tu jest de facto dwusprzęgłówka o działaniu zbliżonym do klasycznego automatu) i bardzo sobie go go chwalę. Biegi zmienia szybko i cicho, nie szarpie, ma fajny tryb sport i mega fajny tryb manual z manetkami przy kierownicy. Bardzo ułatwia jazdę w mieście. Malutki minus to chwila zwłoki przy ostrym starcie spod świateł.
~Sebastian
~Shaqu
SUV 2.0 TSI 220KM 162kW
Skrzynia jest słaba. Dsg poszarpuje. Ma głupia opcje wrzucania na luz gdy się puści gaz. W trybie d leniwa i ospała.
~Cobyr
SUV 2.0 TDI 200KM 147kW
Też odejmuje jedną gwiazdkę bo w Passacie DSG to była petarda tutaj nie radzi sobie tak dobrze.
~Cobyr
SUV 2.0 TDI 200KM 147kW
~Zadowolony użytkownik
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Ok, chociaż trochę za bardzo przeciąga biegi przy ostrym przyspieszeniu. Lepiej wtedy pobawić się łopatkami.
~Jasiu
SUV 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Trochę za krótki pierwszy bieg, długi lewarek, biegi nie wchodzą idealnie, stąd ocena 4/5
~Piotr
SUV 2.0 TSI 220KM 162kW
Nie szarpie , przyjemnie płynnie zmienia biegi. fajna sprawa z manetkami.
~C.C
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
DSG i jego Lag to auto irytuje z DSG tak bardzo jak żadne inne .
~Kierowca
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Działa dobrze, a w trybie sport bardzo dobrze.
Volkswagen Tiguan Allspace SUV