Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~similar
SUV Facelifting 2.0 TSI 245KM 180kW
Ogólnie nie jest źle i do prędkości 130-140 km/h rozmawia się w aucie normalnie i komfortowo słucha się radia, aczkolwiek powyżej tych prędkości robi się sporo dodatkowych szumów - głównie spod auta oraz z okolicy przednich słupków i lusterek. Czyli auto ogólnie wyciszone jest nieźle (choć najlepiej wyciszonym autem jakie miałem był Ford C-Max ostatniej generacji i tu Tiguanowi nieco brakuje), ale opory toczenia ogromnych 19 calowych kół...
~Alojzy
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Tutaj najsłabsza ocena, do 100km/h błoga cisza, 120km/h jest akceptowalne ale przy autostradowych 140km/h jest już po prostu głośno - bardzo głośne szumy opływowe. Silnik dzięki 7 stopniowej dsg trzyma ok 2k obrotów i nie słychać go w żaden znaczący sposób.
~Maciek
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Ogolnie bdb wyciszony ale przy wyzszych predkosciach gdy jeszcze wieje wiatr wowczas dochodza szumy donkabiny ale to tak powyzej 120. No coz suvy tak maja
~maksymalny
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Na niesamowitym poziomie! Pierwszy raz mam tak cicho w aucie, a żeby nie było miałem dużo samochodów różnych marek i VW mega pozytywnie zaskakuje.
~Robert
SUV Facelifting 1.5 TSI 130KM 96kW
Do 130 km/h - komfortowo, powyżej nieco głośniej. Jazda zgodnie z przepisami to komfort.
~XC
SUV Facelifting 1.5 TSI 150KM 110kW
Raczej przeciętne szumy od 120 km potem do 130 da się jechać ale 140 bardzo głośno .
~wookie2021
SUV Facelifting 1.5 TSI 130KM 96kW
Według mnie bardzo dobre. Mimo wyższego auta wyciszenie jest spore.
~Heya
SUV Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW