Oceny Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW od 2021

Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW od 2021 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Tiguan II SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW od 2021

3,1
~Natan
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Solidność spasowania kiepska auto nowe a sporo w nim skrzypiących elementów , wyciszenie tylko do 100 km / h dobre potem przy 120 słabo i 140 tragedia testowałem teraz Mazde cx5 i Kia i tam jest wspaniale a tu bardzo słabo . Spalanie jazda pozamiejska milo się patrzy jak mało pali jednak miasto latem to od 10 do 12 zima 11 do nawet 14 w korkach autostrada do 120 akceptowalnie 140 boli i to bardzo ponad 140 wir w baku . Wadą jest malutki...
~Grzegorz
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Odebrałem go niecały miesiąc temu, ale już udało mi się zrobić blisko tyś km. Trochę wcześnie go oceniać, myślę jednak że wystarczająco wiele czasu w nim spędziłem i na tyle świeża jeszcze w pamięci jest moja Meriva (opel), że warto podjąć się próby oceny i porównania do mojego poprzedniego auta. Opel Meriva był autem zakupionym w salonie i używanym przeze mnie i moją żonę przez 8 lat (serwisowany). Jeździło się dobrze. Trochę szwankował układ...
~Krzysiek
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Samochód użytkowany na co dzień trochę w mieście czasem w terenie /budowy/. Ogólnie pozytywnie zaskoczony jestem autem głównie z powodu ciszy w kabinie i EKONOMI ?!. Na prawdę spodziewałem się około dwa litry więcej ... a przy normalnej jeździe spokojnie mieszczę się w średnio 8 l/100 km.
~Alojzy
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Samochód ma swoje wady i zalety. Dużo zależy od stylu jazdy i zastosowania samochodu.
2,8
~Natos
SUV Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Auto o nadmiernym apetycie na paliwo . DSG słabe . Wyciszenie do 100 km super 120 słabo przy 140 tak głośno że jazda męczy konkurencja każda Kia Renault Mazda itp. wszyscy lepsi .
~Wojtek

Volkswagen Tiguan II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu