Lista ocen Volkswagen Tiguan II SUV (33) - Karoseria

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogdik
SUV 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Duża przestrzeń zarówno z przodu jak i z tyłu. Bagażnik średniej wielkości. W Focusie hatchback miałem 375 l, a wydawał się większy niż w Tiguanie w standardzie ponad 500 l. Nie wiem jak to jest mierzone, ale coś jest nie tak. W okolicach prawego lusterka wyszła na zewnątrz uszczelka z pianki spod uszczelki gumowej (serwis naprawił). Z prawej strony bardziej słychać szumy opływowe powietrza, choć wszystko optycznie wygląda ok. Z tyłu słychać...
~antoneos
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Jest OK. Chyba blacha jest dość gruba, bo nie wgniata się od byle dotknięcia. Lakier też się świeci, odprysków brak, purchli brak. Myję tylko na bezdotykowych, no i raz-dwa razy w roku gąbką. Nawet już raz poleciałem woskiem po całości:) (dla rozrywki).
~kierowca
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Solidna. Lakier bardzo trwały-odporny na "biologiczne" odpadki. Brak odprysków ale jeżdżę głównie po mieście. Dość twarda blacha co było widać po gradobiciu w porównaniu do innych marek. Ale to już nie dawny VW. To se ne vrati.
~Doktors_75
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Duży minus za łatwość zarysowania "pazurkami" lakieru przy klamkach drzwi. Bardzo miękki plastik w tylnym zderzaku - nawet folia nie uchroniła przed zadrapaniami lakieru.
~Jj
SUV 2.0 TDI SCR 240KM 177kW
Dopracowana bardzo dobra również Jeśli chodzi o otwierane okno dachowe szumy pojawiają się dopiero przy jeździe powyżej 160 km na godzinę oczywiście na niemieckich autostradach
~kierowca
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Solidnie zmontowana. Obszerne wnętrze, przeciętny bagażnik. Możliwość regulowania kąta tylnych foteli. Po złożeniu foteli w tym przedniego powstaje płaska przestrzeń.
~Wojciech
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
sama karoseria OK, bo straszne było by gdyby w dwulatku coś się działo, natomiast wszelkie elementy chromowane śniedzieją i nie da się ich doczyścić... jakiś feler mają
~Jerry
SUV 2.0 TDI 150KM 110kW
Ok. Bez problemów. Biały o dziwo lepszy w utrzymaniu niż czarny. Lakier jak od paru lat w całym motoryzacyjnym świecie, miękki , sa odpryski szczególnie przód.
~Anton
SUV 1.4 TSI 150KM 110kW
Sprawia wrażenie solidności. Akurat "design" Tiguana mnie się podoba, taki klasyczny, elegancki, ponadczasowy (simply "Das Auto") ...na każdą okazję:)
~Say
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Jakość bez zastrzeżeń. Biały z pakietem r-Line naprawdę świetnie się prezentuje i po prawie roku ciągle mi się nie znudził.
Volkswagen Tiguan II SUV