Oceny Volkswagen Tiguan II SUV 1.5 TSI EVO 150KM 110kW od 2018

Volkswagen Tiguan II SUV 1.5 TSI EVO 150KM 110kW od 2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Tiguan II SUV 1.5 TSI EVO 150KM 110kW od 2018

~piernik87
Volkswagen Tiguan II
W miarę ciche w mieście, na trasie, od ok. 100-110 robi się głośniej. 120 jest jeszcze w miarę, przy 140 jest już za głośno. Opinia subiektywna, dla kogoś może to być super cicho (jak przesiadł się z Tico). Spalanie chyba normalne, nie wiem. Po 4000 km głównie w dużym zakorkowanym mieście średnio 9,2l. Odcinki w mieście to często 12l nawet latem i 8km czy dłuższe (oczywiście klima non stop, żadnego otwierania okien - nie po to się ma w miarę...
~Dawid
Volkswagen Tiguan II
Auto tłumiące wszelkiego rodzaju nierówności. Bardzo dużo miejsca w środku, dobre wyciszenie auta. I przede wszystkim auto niezwykle funkcjonalne, z przydatną, dobrej jakości elektroniką. Dynamika jazdy w zupełności wystarczająca, w mieście dynamiczne, w trasie bez problemu wyprzedzanie nawet kolumny samochodów.
~adik
Volkswagen Tiguan II
auto jest super na dlugie trasy naprawde polecam malo pali ai jest miejsce moja zona i dzieciak sa bardzo zadowolone i twierdza ze jednak turan nie ma szans
~Bogdik
Volkswagen Tiguan II
Samochód wygodny, dość dynamiczny i ekonomiczny, jak na takie gabaryty. Parę rzeczy do poprawki.
~Rozczarowany
Volkswagen Tiguan II
Totalna porażka, niedopracowana konstrukcja. Nie kupujcie 1.5 TSI strasznie szarpie przy ruszaniu, potrafi zgasnąć, a następnie odpalić przy wyłączonym start-stop oczywiście. (Silnik)
Volkswagen Tiguan II SUV