Ocena kierowcy - Volkswagen Touareg I

baltek1, 9 lat temu
Silnik 4.2 i V8 32V 310KM 228kW
Rok produkcji 2004
Volkswagen Touareg I 4.2 i V8 32V 310KM 228kW 2003-2006 - Oceń swoje auto
Inne : w zasadzie wszystko mnie pozytywnie zaskoczyło, mega fajne auto:)))))))))))))))
Jeżeli ktoś odwiedza tą strone i miejsce aby przekonać się przed zakupem to POLECAM to auto i ten silnik! jak dla mnie rewelacja, osiągi mogły by być ciut lepsze ale i tak jest nieźle moze to kwestja przyzwyczajenia...
V8 nic dodać nic ująć dobry motor nawet po takim przebiegu
mogła by być troche szybsza ale i tak nie jest źle, nic sie z nią nie dzieje a przejechałem juz ponad 150 tys km w 3 lata
b.dobrze sie prowadzi jest pewny nawet przy duzych predkościach
bez pnaumatyki jest całkiem nieźle, kompromis pomiedzy sztywnością a "kanapą domową" w zakretach pewnie i bez obaw, dzury tez dobrze wybiera
tu powiedział bym że jest przeciętnie, 4 osoby 190cm jest oki, to nie jest wielki amarykański suv zaznaczam
tuuu jest spore pole do popisu, prosze nie słuchać opini ludu ktory nażeka i myśli "stać na konia to i na owies" gucio prawda, jest to juz starsze auto zamienniikówi czeście jest pełno + dobry znajomy mechanik i koszty nie są wieksze od przecietniej limuzyny (jedynie klocki i tarcze są wielkie to i drogie) pokombinuj troche i nie bedzie źle, odradza disla tylko beznyna
za 40 tys można mieć auto które wygląda jak milon dalarów i nie jest drogie w utrzymaniu
nic mi sie nie trafiło ...
też nic rewelka , jedynie wymieniam żeczy eksploatacyjne

LPG - zużycie paliwa dla silnika 4.2 i V8 32V 310KM 228kW [l/100km]

16,3