Lista ocen Volkswagen Touareg I 3.0 TDI 240KM 177kW 2007-2010 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maszynista hazardowy.
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Najlepsze auto jakie kiedykolwiek miałem. Uniwersalne, duże nadwozie, pakowne i komfortowe. Wyższe nadwozie = wyższa pozycja za kierownicą, do daje poczucie bezpieczeństwa, ponadto o wiele łatwiej do niego wsiąść a potem się wytoczyć. Dla mnie to istotne, mam spore gabaryty. Z silnikiem 3.0 tdi nie jest to oczywiście rakieta ale po wirusie na 290 kM i 605 Nm jeździ się bez kompleksów, bo w ok. 7-8 sekund wyrywa się do 100 km/h. No a przy...
~Criss
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Bardzo dobry samochód! Mam go do roku. Może nie robię nim jakiś kolosalnych przebiegów, ale nie stoi też cały czas w garażu. Kupiłem go w wersji prawie max tzn: climatronik na dwóch strefach, skóra, grzane fotele tył i przód, webasto z pilota, dwa akumulatory, pneumatyczne zawieszenie, DVD podczas jazdy i wiele innych. Obawiałem się usterek zawieszenia i elektroniki - jak się okazało bezpodstawnie. Jazda nim to sama przyjemność. Komfort jest...
~Kordi95 (kordian002@interia.pl)
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
samochó pieknie sie prezentuje do tego dochodzi zawieszenie oneumatyczne któe robi wrażenie np. gdy stoi sie przed swiatłami a zaraz długa prosta przełączmy w tedy skrzynie biegów na SPORT oraz ZAWIESZNIE NA SPOT (samochód zaczyna sie oposzczac i przybierac agresywna sylwetke zawieszenie robi sie twarde co sprawia ze samochód wogule sie nie wychyla na zakretach
~Gizmo
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Niezliczone usterki mocno obniżają ogólną ocenę tego bardzo dobrego i uniwersalnego samochodu - kilka mocnych atutów, ale i wiele minusów.
~Selfmademan
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Idealne połaczenie osobówki z terenówka: komfort osobówki oraz całkiem przyzwoite własciwości terenowe (2 blokady, reduktor, regulowany prześwilt)
~J.
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Może jest trochę drogie i więcej pali niż średniej klasy samochód ale jestem tego warty.
~Piotrek :))
SUV 3.0 TDI 240KM 177kW
nieźle się zbiera, dużo pali, jest ciężki i niezwykle awaryjny.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touareg I 3.0 TDI 240KM 177kW
15,1