Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nordjp@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Obudowa filtra powietrza z dolotami, osłona akumulatora, to elementy które jeśli się ich nie przerobi po swojemu, to powodują okropny chałas przy pracy silnika na biegu jałowym. Wpadają w drgania i hałasują. W drobiazgach nie mam naprawdę czego się czepic, nawet na siłę. Szkoda że nie jest tak z ważniejszymi rzeczami.
~bartek@proban.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
do tej pory nic, ale jeśli nawet coś wyskoczy to jakoś mnie to nie przeraża bo wiadomo że coś musi zawsze się zbuntować.Bądźmy realistami, nie ma samochodów bezawaryjnych są tylko mniej lub bardziej awaryjne :) U mnie jak do tej pory ok
~Adam
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
ktoś pisał o przepalających się żarówkach, myślę że to nie jest duży problem, w ciągu dwóch lat eksploatacji wymieniłem jedną od pozycji i jedną H 7, aha i dwa bezpieczniki - jeden od tempomatu i jeden od radia.
~Zock
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Raz na trasie zatarł nam się kompresor od klimy i auto nie chciało odpalić albo raz w górach turbina nam siadła i pod górkę nie dało się wjechać
~Agnieszka
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Zawieszenie jak w każdym aucie, łożyska koła, tarcze hamulcowe, wydech, czujnik oleju w misce, alternator, rozrusznik.
~tipos
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Na razie odpukać nie miałem problemów z drobiazgami. Wiadomo, plastik raczej z niższej półki, ale nie trzeszczy ani nie piszczy.
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Przez około 60 000 km zdążyło spalić się kilka żarówek, rozszczelnić przewód paliwowy i zużyć łożysko na mcphersonie.
~marcinpeza@orange.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Słaba jakość elementów wykończenia wnętrza - szybko ścierają się przyciski sterowania szybami, radiem, włączenia świateł.
~Michał
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nic się nie dzieje . Klocki tarcze czasem przegub trzeba wymienić. Sprawy eksploatacyjne .
~Vw touran
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Sporadycznie ...to nie Renoult by sie psuć ..a mialem i choc dbalem psulo sie strasznie