Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (24) - Ergonomia

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Agata
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam wersję 7-osobową. Jest to najlepsze auto tak pojemne o tych gabarytach. W aucie mieści się spokojnie 3 dzieci w fotelikach na tylnym siedzeniu i torby, wózek (wchodzi nawet w całości niezłożony). Bagażnik jest ogromny i praktycznie kwadratowy co znacznie ułatwia pakowanie różnych rzeczy. Przy rozłożonym 6 fotelu w bagażniku zostaje jeszcze miejsce na torby z boku. Wejście przez bagażnik :). Przy rozłożonych wszystkich fotelach zostaje ok....
~Szeryf
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Doskonale z minusem. Wszystko pod ręką i przemyślane, choć denerwuje fakt, że ręczny przy zaciągnięciu haczy z dołu o wysunięty podłokietnik, oraz u mnie (może to kwestia indywidualna ustawień fotela) dość daleko trzeba sięgnąć do otwieracza szyb bocznych - w zwykłym wysięgu dotykam... otwieracza szyb tylnych.
~kulas
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Rewelacja, konfigurowalność tego auta nie ma granic. trzeci rząd siedzeń bardzo przydatny w sytuacjach awaryjnych, na krótkich trasach można tam nawet upakować dorosłego o średnim wzroście.
~bartek@proban.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wszystko na swoim miejscu. Cała masa schowków w podsufitce,podłokietniku,drzwiach,desce rozdzielczej,pod fotelami,podłodze... Sam nie wiem gdzie jeszcze bo kto wie czy znalazłem wszystkie :)
~pyzdra
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wszystko na miejscu, dobrze zaplanowane i przemyślane. Jedynie uchwyty wewnętrzne drzwi są malowane więc widać na nich każdą plamkę (nie poprawili tego chyba od 10 lat bo widziałem to samo w starym passacie)
~Robert
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
jak to vw, nic dodać, wszystko w zasięgu ręki, nawet radio ma wielkie guziki w które ciężko nie trafić. mam wersje 7 osobową (2 miejsca w podłodze). Masa schowków
~pawelhh1@onet.eu
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
wszystko na swoim miejscu.szeroki podlokietnik uprzyjemnia jazde na dlugich trasach.meczace oczy niebieskie podswietlanie ale niektorym to sie podoba.
~Michał
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie ma do czego się przyczrpic wszystko ma swoim miejscu . Wszedzie schowki . Deska nie zachwyca urodą Ale to VW.
~embi
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wszystko pod ręką. Ja tylko miałem problem z ustawieniem fotela i kierownicy tak aby nie zasłąniać prędkościomierza.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW
6,8
~Adam
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
wszystko pod ręką, nie trzeba szukać potrzebnych przycisków na ślepo, trochę za krótki i za niski podłokietnik