Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pyzdra
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Największa przestrzeń w swojej klasie, ale mam kilka uwag. Niby 39 różnych schowków, ale w bagażniku mam tylko tak naprawdę jeden na gaśnicę, apteczkę itp. Brak w bagażniku haczyków na zakupy, miejsca z siateczką na małe rzeczy (widziałem to ostatnio w starej Oktavii). Za to w kabinie 3 oddzielne schowki na okulary - nie wiem po co?
~macia18@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Idealnie, jestem wysoki i żona również więc zawsze odsuwaliśmy siedzenia by mieć z przodu miejsce na nogi. W Touranie mimo odsuniętego siedzenia żona śmiało siedzieć na tylnym siedzeniu bez podkulonych nóg. Wspaniale. Bagażnik również, great! W końcu nie muszę pakować rzeczy na tylka półkę i upychać pod nogami.
~Zock
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
No tutaj się postarali jak mój ojciec raz prowadził i ja siedziałem za nim ( a mam 193 cm wzrostu) to miałem jeszcze mały zapas na nogi. Jak jedziemy na wakacje to nawet pies w bagażniku się mieści. Osoby w trzecim rzędzie siedzeń nie mają już tak fajnie osoby nawet o wzór się 170cm mają tam mało miejsca.
~Szeryf
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie jest doskonale - to nie Sharan - ale wystarczająco. Z przodu full miejsca, z tyłu dla dziecka w foteliku miejsca na styk. Tylne fotele powinny zawsze być na maksa oddalone od przodu - przesuwamy je do przodu tylko przy przewożeniu słonia w bagażniku. Jeśli chodzi o miejsce na boki - nie mam zastrzeżeń.
~andrzej
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nawet koszykarze nie powinni miec problemów.Przestrzeń i dla kierowcy i pasażera . Do samochodu się wchodzi a nie wsiada . Idealny samochód dla osoby która nie lubi intensywnej gimnastyki przy wsiadaniu . Bagażnik ponad 600 litrów wystarczy na długie wycieczki. ocena 5
~pawelhh1@onet.eu
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
z przodu bardzo duzo miejsca i wygodne fotele z tylu troche gorzej ale ja tam nie siedze wiec i tak spoko.moglby byc wiekszy bagaznik.mialem sharana to bylo cos ale do dobrego czlowiek szybko sie przyzwyczaja.jak by byla siatka bylo by super
~nordjp@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo pojemny samochód, wnętrze nadaje się do przewozu nietypowych elementów bagażu, masa schowków mniej lub bardziej potrzebnych, wyjatkowo duża przestrzeń dla pasażerów w drugim rządzie siedzeń. Nie znam bardziej pojemnego auta w klasie tych mini vanów.
~chudy90ert
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
miejsca dla kierowcy dużo każdy znajdzie wygodną pozycje dla siebie. jeżeli na przedzie siedzi stosunkowo wysoki kierowca niestety pasażerowie za nim moga troszkę ponarzekać na brak wystarczającej ilości miejsca
~kulas
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód bardzo przestronny z duża ilością schowków - wszystkie przemyślane, Polecam szczególnie przy mniejszych dzieciakach - włożenie dziecka do fotelika od góry nie stanowi problemu.
~marcinpeza@orange.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kierowca i pasażer obok mają wystarczającą ilość miejsca. Drugi rząd siedzeń w zasadzie też. Mankamentem są natomiast fotele w drugim rzędzie - siedzi się jak na ławce. Brak regulacji pochylenia foteli.