Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macia18@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kupiłem go z wyrachowania ( małżeństwo z rozsądku ;-)) ) Bardzo dobra cena, za duże rodzinne auto. Myślę że nie będzie kłopotów z odsprzedażą i chyba rozsądną stratą wartości. jednak auto nie prowadzi się lekko, nie trzeba z nim walczyć ale wcześniej w toyocie autko płynęło. Tu trochę krążownikowato ;-)). Ale plusy dodatnie biorą górę nad plusami ujemnymi
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto kupiłem jako używane z przebiegiem 135 000 i przez kolejne 60 000 nie sprawiło większych kłopotów. Jakość materiałów i stosowanych części jest dobrze dobrana. Konkurencja w postaci Berlingo, Partnera czy Kangoo ma się nijak w stosunku do Tourana. Jedyną godną konkurentką wydaje się Toyota Corolla Verso.
~nordjp@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wobec niezrozumiałej dla mnie w Polsce wysokiej oceny postrzegania marki VW, nie dziwię się że można zapłacic za Tourana duże pieniądze. Touran jest warty swojej ceny, lecz nie z tymi wadami o których piszę powyżej.
~Szeryf
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
VW trzyma cenę, mam nadzieję że nie bez powodu. Trochę jednak za wcześnie na tę ocenę, nie jeździłem też wieloma autami. Przypuszczam, że niektóre auta są równie solidne, a tańsze.
~eSJot
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
oczywiście cena nie na Kowalskiego kieszeń a szkoda bo niejeden przesiadł by się z Lanosa na Tourana. Jakość naprawdę niezła ale kompletnie nie ma uzasadnienia w cenie niestety.
~Agata
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Przy używanym stosunek jakości do ceny uważam za świetny. Nie ma innego tak mało palącego rodzinnego auta w tej cenie i tak bezawaryjnego.
~pawelhh1@onet.eu
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
auto nie tanie ale jak na swoja klase ok.lepiej wydac pare groszy wiecej i kupic pewne i zadbane auto niz pozniej bic sie w czolo i miec problemy
~kierowca 1
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Uważam, że wersje z podstawowym wyposażeniem kosztują stanowczo za dużo. Niestety obecne VW to już nie niemiecka precyzja i jakość.
~Andrzej L
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Dobra cena, kiepska jakość !!! wizualnie ładny ale to nie wszystko. Generalnie nie polecam tego modelu.
~kulas
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Do zaakceptowania, chociaż koszta napraw mogły by być niższe