Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (31) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kulas
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Dobrze się trzyma drogi, nie wiem do końca z czego to wynika, ale szybko zużywają się opony. Lubię co prawda szybką jazdę w zakrętach, a wysoka buda ciągnie auto na bok i to może być główna przyczyna. Jest trochę niżej zawieszony od większości aut, dlatego dość często zdarza się że przytrzeć podwoziem o krawężnik, lub podczas wyjazdu z garażu.
~jarek.s5@wp.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
tu minus zawieszenie strasznie twarde po naszych drogach uczucie jakby mial sie samochod rozleciec, ale nadrabia turan na trasie bo nie ma przechyłów bocznych jak jest u innych marek trzyma w zakretach jak sportowy wózek. Moze dlatego taki twardy./
~nordjp@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Typowe dla konstrukcji VW twarde zawieszenie, przenoszące wszystkie nierówności na karoserię. Awarie łożysk pisty tylnej, źle wygłuszone nadwozie od układu jednego - kół. Przy przebiegu 130 000 km nie ma żadnych luzów w zawieszeniu, amortyzatory bez uwag.
~pyzdra
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Dość twardy (jak to niemieckie), ale jednocześnie dobrze tłumi nierówności. ESP w standardzie, nic nie buja. Ciągle o coś obcieram chlapaczami, chyba jest za nisko zawieszony (teraz wiem dlaczego powstała wersja Cross).
~eljacmar@neostrada.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo bardzo precyzyjny.Zawieszenie zestrojone twardo przez co pojazd prowadzi się bardzo pewnie.Trzeba dodać,że WV podaje prędkość max.178 km.Faktycznie idzie dużo więcej.Byłem w szoku..
~bartek@proban.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie jest zbyt miękki ale to właśnie jego zaleta.Wiadomo,trzeba prowadzić z uwagą bo każde zawieszenie da o sobie znać gdy zaliczymy dziurę w tych doskonałych naszych drogach.
~Szeryf
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie mam tu nic do zarzucenia - dobrze się prowadzi, nie jest pod- czy nadsterowny, pewnie trzyma się drogi (chyba że ma się polskie zimówki, jak ja).
~andrzej
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na minivana to bardzo dobrze. Doskonale trzyma się drogi , zawieszenie dosyc twarde ale nie ma powodów do narzekań. Dobrze tłumi nierówności. Ocena 4,4
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na pojazd klasy MPV właściwości jezdne są bardzo dobre, aczkolwiek kontrola trakcji ma się nijak do systemów stosowanych chociażby w Mercedesie klasy C.
~syron81
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Merc to nie jest ale ogolnie w porzadku. W zime cos tyl szybko ucieka ale nie wiem czy to wina auta badz ogumienia.