Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (34) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tom
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo długo usuwa wilgoć z przedniej szyby, klimatronik bez sensu , w zimę z przodu gorąco,z tyłu narzekają,że za chłodno,chyba zwykła klima z pokrętłami byłaby lepszym rozwiązaniem,bo tak naprawdę nie wiadomo co właściwie jest ustawione,niby pokazuje temperaturę,ale to nic nie mówi bo i tak trzeba co chwilę zmieniać,bo albo za chłodno,albo za gorąco.
~Szeryf
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Na pewno nie jest to jakiś killer nadmuchu, co potwierdzały opinie i potwierdzam ja. Z klimą i jednym pasażerem jest ok, ale po wsadzeniu dziecka przez 5 minut mam mgłę londyńską. Po kilku długich minutach jest już ok, ale wszystko na klimie - bez klimy zapomnij o jeździe.
~macia18@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie wiem jak pracuje klimatyzacja bo jeszcze nie używałem, ale ogrzewanie działa bo działa. W kabinie robi się ciepło dłuższą chwilę, ale to jest chyba generalnie cecha diesla ( wcześniej jeździełm benzyniakiem - grzał się szybciej)
~Zock
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Latem tak jak teraz kilma działa perfekcyjnie od razu leci zimne powietrze ale w zimę trzeba trochę poczekać zanim poleci ciepłe powietrze No ale to jest diesel zanim się nagrzeje też trzeba poczekać
~syron81
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogrzewanie slabe. Porowonujac Merca czy BMW to lata swietlne. Zapewne ogrzewanie Golfa a kazdy wie ze kabina tego autka o wiele wieksza jest. Ogolnie VW ma slabe ogrzewanie.
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Climatronic dwustrefowy działa poprawnie, lecz można mieć duże obawy w stosunku do ogrzewania. Auto nagrzewa wnętrze zdecydowanie zbyt wolno, później jest już ok.
~Andrzej L
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Lipa ! tem. 22 jest na manualu i w lecie jest troszkę za cipło a poniżej np. około 20 st.C jest zbyt zimno - klima daje za ostro i nieproporcionalnie do oczekiwań.
~kulas
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Klimatyzacja działa dobrze, dla mnie problemem jest ogrzewanie, trochę to trwa przy mrozach, a przy temperaturze -27C i trasie, auto było niedogrzane.
~embi
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wentylacja i ogrzewanie działały bardzo dobrze ale teraz spitoliła się głowica silnika i przestała działać i klimatyzacja i ogrzewanie..
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW
6,8
~marta
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na wana i jak na takie duże auto chłodzi troszkę dłużej ale to jest wina kubatury tego auta jest tam po prostu duzo miejsca