Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 (31) - Widoczność

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek.s5@wp.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Dla mnie ok jezdzilem roznymi autami i uwazam ze do pewnych rzeczy trzeba sie przyzwyczaic jezeli jest zainstalowany czujnik parkowania problem znika. Ja ich nie mam i mi nie brakuje ich po to sa lusterka i to duze.
~macia18@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu jest gorzej. Mówimy o widoczności na boki do tyłu, lub tylko do tyłu. Zagłówki przeszkadzają a wyjazd do tyłu z zatoczki znajdującej się po lewej stronie jednokierunkowej ulicy jest jazdą na wyczucie ;-((
~Szeryf
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Doskonale z minusem. Jedyny w zasadzie mankament to przednie szyby dzielone na mały trójkącik - ten słupek zabiera trochę z pola widzenia. Poza tym wiadomo - bez zastrzeżeń.
~bartek@proban.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kwestia przyzwyczajenia.Dobry kierowca po pierwszej jeździe intuicyjnie wyczuje auto.Moim zdaniem czujniki cofania są zbędnym wydatkiem. Ja nie mam żadnych negatywnych uwag.
~chudy90ert
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
widoczność doskonała tyko nurtuje mnie pytanie po co konstruktorzy umieścili te malutkie trójkątne szyby na przedzie skoro i tak nic nie dają:D
~pyzdra
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu jest bardzo dobrze, szczególnie po przesiadce ze \"zwykłego\" auta. Regulacja wysokości foteli i czujniki cofania - to wszystko czego potrzeba.
~marta
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Proszę sie przejechać, będziecie widzieli różnice, miałem Suzuki GV i ta wypada kiepsko
~tipos
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Szerokie słupki przednie powodują ze czasami przechodzień znajdzie się w polu martwym.
~andrzej
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Fiat PANDA jest tutaj lepszy ale właściciele TOURANÓW nie powinni miec kompleksów. ocena 4,3
~penki
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Lusterka mogłyby okazać się troszkę większe. W tej klasie to bynajmniej nie jest ujma.