Lista ocen Volkswagen Touran II (9) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bubr77
Minivan 1.6 TDI 105KM 77kW
auto padło po tygodniu od wyjazdy z salonu!Na autostradzie, 150km przejechane, wybuchł płyn chlodniczy: naprawa w ASO. Po dwóch miesiącach ten sam temat. i po 2,5 latach znów. Obecnie po 4 latach i 65tys. W koncu wymieniono pompę elektryczną wody. Ponadto VW zgodził się na gwarancji wymienic sprzęgła w DSG. szarpią niemilosiernie przy przyspieszaniu z małych prędkosci 5-10km/h. Wady mechaniczne po przebiegu 65tys. km oraz 4 latach...
~tomaszurgot
Minivan 1.2 105KM 77kW
Żadnych poważnych usterek. Nie biorę pod uwagę wkręta w oponie przy dystansie 200km który kosztował mnie 70zł w ASO poza gwarancją. Auto może spalać olej silnikowy przy brutalnym traktowaniu i nieprzestrzeganiu zaleceń delikatnej jazdy w pierwszych kilkuset kilometrach po wyprowadzeniu z salonu. Mnie to nie dotyczy. Wszystko działa i funkcjonuje prawidłowo.
~Kazik
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Znowu przeciętnie - nie tylko z powodu podejścia serwisu. W Volkswagenie w moim odczuciu po 20.000km nie powinny pojawić się tak poważne usterki jak awaria pompy wspomagającej hamulce (zagrożenie życia) oraz konieczność wymiany sprzęgła. Bezawaryjność VW to mit, o którym słyszałem wcześniej, ale miałem nadzieję że mnie nie dotknie przy tej cenie za auto.
~Zadowolony
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Jedna poważna usterka, na szczęście naprawiona bardzo tanio, choć zapowiadało się gorzej.
~mk
Minivan 1.2 105KM 77kW
Brak, ale przebieg to na razie 11 tys. km.
~Arko
Minivan 1.6 TDI BlueMotion 105KM 77kW