Lista ocen Volkswagen Touran II (11) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kazik
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Auto kupowałem za cenę około 112.000zł - wersja highline. Na rynku były inne, dużo tańsze opcje, przy porównywalnym poziomie wyposażenia. Kupując nowy samochód miałem na uwadze bezawaryjne użytkowanie auta przez lata - dlatego byłem gotów zapłacić więcej, żeby móc się cieszyć ciekawszym i bardziej zaufanym samochodem. Usterki jakie się przydarzyły oraz podejście serwisu Bednarka w Łodzi do obsługi klienta mocno mnie rozczarowały jeśli chodzi o...
~Karol
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Wybierając samochód chodziłem po innych salonach omijając VW z obawy przed stereotypem, że ta marka jest raczej droga. Porównywałem Toyotę Verso, Forda C-Maxa, po czym okazało się, że dzięki rabatowi na egzeplarz stojący w salonie, całkiem dobrze wyposażony ponad standard, zapłaciłem 90 tys. zł (rocznik bieżący, zakup w maju). Kokurencja za podobne wyposażenie chciała podobne pieniądze lub nawet więcej, a system wyboru wyposażenia dodatkowego...
~myszyn81
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód mimo swoich wad robi na mnie dużo lepsze wrażenie pod względem jakości niż niż S-Max czy C4. Przy przebiegu 77000km działa dosłownie wszystko. Nie zaobserwowałem, żadnej, nawet najmniejszej usterki. Trudno mi się odnieść do ceny kupowałem auto używane. W salonie te egzemplarz kosztował około 120-130.000 ja kupiłem go po 4 latach za prawie 70.000. To więcej niż bym chciał zapłacić ale nie żałuję bo nie wyszły żadne wady ukryte.
~tomaszurgot
Minivan 1.2 105KM 77kW
Nawet z maksymalnymi opcjami dodatkowymi - po uwzględnieniu wszystkich rabatów zakup VW okazał się NAJLEPSZYM WYBOREM. Warto negocjować cenę oraz wybierać tylko te opcje, które są dla Nas niezbędne. Można cierpliwie czekać na akcje promocyjne lub najlepiej kupić poprzedni rocznik - wtedy cena będzie najlepsza. (nadal mamy nowiutkie auto) Auto wolniej traci na wartości niż konkurencja podobnie jak auta z kraju Kwitnącej Wiśni.
~APK
Minivan 1.2 105KM 77kW
Cena dość wysoka jak na polskie zarobki, ale w porównaniu z innymi markami z podobnym wyposażeniem dodatkowym, jedna z niższych. Wewnątrz minimalna ilość "plastiku" co daje poczucie przytulności. Całość bardzo dobrze wykonana, bez niedoróbek, super dopasowana.
~mk
Minivan 1.2 105KM 77kW
Cena w promocyjnej konfiguracji CitiLine (asystent parkowania, alufelgi, tempomat, skóra na kierownicy i lewarku, itd, dwustrefowy klimatronic..) to 71 tys. Czy było warto okaże się za 5 lat. Na razie jest super.
~Arko
Minivan 1.6 TDI BlueMotion 105KM 77kW
Minusy: jakość materiałów (jeśli chodzi o dolną część deski rozdzielczej),kiepskie spasowanie elementów (dotyczy boczków drzwi i twardych elementów wokół tunela środkowego), mały schowek przed przednim pasażerem jak na vana
~Zadowolony
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Zapłaciłem rozsądne pieniądze, w momencie sprzedaży zachował znacznie więcej wartości niż konkurencyjne modele. Po drodze nie było praktycznie żadnych problemów. Czyli OK i 5 gwiazdek.
~Majkel Dżekson
Minivan 1.6 TDI 105KM 77kW
Załapaliśmy się na sporą promocję, bo w innym przypadku vw jest po prostu zbyt drogi.
~Bubr77
Minivan 1.6 TDI 105KM 77kW
w tej cenie konkurencja daje więcej i mocniejsze silniki (peugeot, opel, renault).