Lista ocen Volkswagen Touran III (40) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~witoldwegielek
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Ogrzewanie szybko działa, podgrzewane fotele momentalnie się rozgrzewają. Świetną rzeczą jest szyba przednia podgrzewana elektrycznie, dzięki czemu przy mrozach nie trzeba długo czekać na odjazd. Gorzej z klimą niby wszystko ok ale zawsze z regulacją jest jakiś problem. Pewnie mogłoby być lepiej ale to tylko Volkswagen.
~OkPPeter12f
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Zimą silnik potrzebuję trochę czasu zanim się nagrzeje, tu 1.8 TSI jest dużo lepsze, klimatyzacja bardzo wydajna, wszystko działa jak trzeba, przy 5 osobach szyby nie są zaparowane, do tego jest funkcja Air Care, która zamyka automatycznie obieg powietrza gdy jedziemy za jakimś kopciuchem. Lub jesteśmy w Krakowie, zimą;-)))
~Wojteklubiauta
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Działa perfekcyjnie. Śmieszna sprawa, ale na tylnym wlocie klimatyzacji suszyliśmy mokre gacie naszego dziecka :)) sprawdza się idealnie! Pracuje cicho i wydajnie. Ilość stref to nie tylko chwyt marketingowy, one działają w przeciwieństwie do innych aut.
~Bart
Minivan 1.6 TDI 115KM 85kW
Ciężko mi tu coś sensownego napisać, auto zakupiłem jako 3latka i chłodnica od klimatyzacji była do wymiany. Po wymianie wszystko działa prawidłowo. Wymieniłem czynnik chłodzący na stary, i klimatyzacja pięknie działa
~Kon
Minivan 1.4 TSI 150KM 110kW
Radzi sobie. Wersja ze szklanym dachem zimą przy uszczelkach i sama szyba jest zimna. Da się wyczuć cyrkulację chłodnego powietrza ale nie wpływa to na komfort ciepła w pozostałych przestrzeniach samochodu
~Kon
~Rad
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Bez zastrzeżeń w różnych warunkach klimatycznych. Jedyny mankament jest związany z silnikiem diesla. Na krótkich miejskich przejazdach auto nie rozgrzewa się szybko. Cóż taka jest cecha tych silników.
~MM93Fan
Minivan 2.0 TDI SCR 190KM 140kW
Dzięki specjalnej konstrukcji pompy wody, ciepłe powietrze zimą zaczyna lecieć przez nawiewy po przejechaniu może 2-3 km. Super! Automatyczna klimatyzacja działa również bardzo sprawnie.
~Łukasz
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Na pochwałę zasługuje montowana 3-strefowa klimatyzacja. Jest naprawdę ok. Nawiew z tyłu może mógłby być ciut intensywniejszy, ale naprawdę nie ma się do czego przyczepić.

Volkswagen Touran III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Xeno
Minivan 2.0 TDI 150KM 110kW
Grzane fotele, szyba. Dogrzewanie elektryczne. Wydajna 3-strefowa klima z funkcją Clear Air- bardzo doceniam. Możliwość sterowania temp. trzeciej strefy z przodu.