Lista ocen Volkswagen Touran III 1.5 TSI EVO 150KM 110kW od 2018 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Ciężko jeszcze powiedzieć o nakłady finansowe jakie będzie trzeba ponosić, natomiast na tę chwilę mogę jedynie ocenić ekonomiczność samych tankowań i tutaj bywa różnie. Nierzadko średnie spalanie oscyluje w granicy 9 l co raczej oceniam jako dużo, biorąc pod uwagę typ trasy jaki pokonuję codziennie.
~Mitsu4
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Tutaj ciężko się wypowiedzieć. Niestety spalanie dużo wyższe niż deklaruje producent - 8.5l. Dodam, że auto jest na dotarciu, jeżdżę na trybie "ECO", 70% trasa (120) i 30% miasto raczej w umiarkowanych korkach.
~napewnonieVW
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Po 2latach i 56 tys km ,poza dolewkami oleju nic się nie zepsuło. Wymienili mi wycieraczki przednie bo te oryginalne były kiepskiej jakości - bardzo słabo zbierały wodę.
~Andrzej Perk
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Spalanie przy "autobusowej" jeździe umiarkowane ok. 8-8.5l. Serwis (w zależności od opcji zakupu) wliczony w cenę. Poziom obsługi w serwisach VW raczej dobry (korzystałem z dwóch).
~Mariusz
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Drobny minus za spalanie ale być może moje rozczarowanie bierze się stąd że poprzednio jeździłem tdi.
~Marcin K
Pakiety VW w dobrej cenie