Lista ocen Volkswagen Touran III 1.5 TSI EVO 150KM 110kW od 2018 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~napewnonieVW
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
No jak taboret. Mam porównanie z S-Max i jest duuża różnica. Touran trzęsie , czuć dziury. wspomaganie bardzo lekkie w stosunku do S-max. Zwinny przy parkowaniu. Jeden duży minus to za zachowanie podczas wiatru - strasznie nim rzuca, nie ważne czy na pusto czy na full, tył ucieka i na początku myślałem że coś z oponą. Tak więc trzeba się przyzwyczaić i uważać - pewnie efekt kształtu karoserii i rozstawu kół/osi .
~Łukasz
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Generalnie jest komfortowo. Na pewno zawieszenie jest lepsze niż w golfie czy Sportvanie, natomiast lubi sobie coś w nim z tyłu puknąć. Na pewno nie są to odgłosy, które szybko się ignoruje. Często pojawi się jakiś charakterystyczny stuk, który w głowie kierowcy włącza wyczulenie - pojawi się znów czy nie...
~elimelek
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Jeżdżę raczej spokojnie więc dla mnie wszystko gra. Czuje się, że VW poszedł na kompromis pomiędzy sztywnością a komfortem. Dla rodzinnego auta dobrze spasowane.
~Andrzej Perk
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Auto w sposób komfortowy "wybiera" nierówności i dobrze trzyma się drogi (jak na minivana). Promień skrętu typowy dla samochodów tej wielkości.
~Mariusz
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
wszystko ok. Mam dsg i nie zaobserwowałem problemów z szarpaniem. Jest wręcz bardzo płynnie
~Mitsu4
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Dobrze trzyma się drogi, ale małym minusem jest jakość tłumienia nierówności (głównie chodzi o hałas).
~Marcin K
Minivan 1.5 TSI EVO 150KM 110kW
Łatwo się prowadzi , nie czuć prędkości jak w Suv.