Lista ocen Volkswagen up! (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~po
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Auto za 33tyś konkurencja w czarnej ... Spalnie 4-5,3 z klimą konkurencja ... Ubezpieczenie koszty dodatkowe małe, konkurencja... Dealer negocjacje jak u innych -nie! Podejście Vw sprzedamy i będziesz zadowolony U konkurencji sp... i będziesz zad... Przykład podejścia innego dealera (japan made)terminy uzgodnione telefony także i totalna olewka.Po 6 miesiącach telefon czy nadal jestem zainteresowany przypomina mi to paru innych pseudo...
~Hubert
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Mała miesięczna rata - z tego, co się zorientowałem, VW ma najlepszą ofertę na rynku jeśli chodzi o kredyt/leasing z wysokim wykupem (wykup po 4 latach za ponad połowę wartości). Mi się opłaca. Mam poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Niska rata, komfort za kierownicą, mało pali, wyglądem nie przynosi wstydu i jeszcze mam w mieście ze dwa razy więcej miejsc parkingowych niż wielkie, nie mieszczące się nigdzie SUVy.
~BigMac
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Szukalem auta 5d, malego z prostym benzynowym silnikiem do jazdy do pracy 2-3km oraz wozenia dzieciakow do i z przedszkola. Chyba najlepszy wybor pod warunkiem zakupu na raty/ leasing oraz wyprzedazy rocznika. Wersja Move z pakietem CD MP3, klimatyzacja kosztuje 39500 !!! , po rabatach pod koniec roku wyszlo 33 tys. Cena nizsza niz Kia Picanto, Fiat Panda , oraz blizniacza Skoda ( 36 tys )
~DanielK.
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Należę do ludzi którzy nie lecą na topowe wersje aut nawet tych z najniższej półki dlatego wybrałem wersję move-up! 1.0 60km z pakietem klima + radio co wyszło mnie 36,5tys zł więc rozsądnie. Autem jeżdżę głównie sam i w większości nocne trasy. Jestem zadowolony z zakupu i mam nadzieję że nie pospieszyłem się z tym za bardzo bo miałem poczekać na pewnie tańszą skodę citygo ale wyszło jak wyszło :)
~baki126
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Up! to najdroższy z trojaczków Up!&Citigo&Mii. Nie wiem jak w pozostałych dwóch ma się kwestia wykończenia/wyposażenia/ogólnej trwałości, ale Volkswagen pewnie najmniej z nich straci na wartości i łatwiej się go odsprzeda. Jednak za 45 tys. zł (po rabacie) powinni już zaoferować auto, które nie ma uchylanych szyb, gołej blachy i pojedynczych przycisków otwierania szyb.
~michal
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Auto warte swojej ceny choc kilka drobnych wad powinno zostac jak najszybciej poprawionych. Szkoda jenak ze uczucie ze jezimy jednorazowym tanim i tandetym autem pozostanie na zawsze. kupilem je jenak po to by jezdzic ekonomicznie i bezawaryjnie. Narazie spelnia te warunki a na raporty awaryjnosci przyjdzie nam jescze troche poczekac.
~Hayabusamen
Hatchback 5d 1.0 BlueMotion Technology 75KM 55kW
Jest drogi - to fakt. Ale ma dużo nowoczesnej technologii na pokładzie i niezły wygląd. Z drugiej strony jest to samochód niedopracowany - jak zresztą każdy Volkswagen ale można się przyzwyczaić do niedogodnych drobiazgów. Prowadzi się go pewnie i przyjemnie a to jest ważne.
~peecerRS
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Moim skromnym zdaniem, to auto z salonu jest odrobinę za drogie, ale kupowanie z drugiej ręki jak najbardziej jest sensowne. Dwu - trzyletnie, a nawet odrobine starsze - jak ktoś szuka auta naprawdę taniego - jest godnym polecenia autem.
~Jg
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Kupiłem dość bogato wyposażoną wersję (75 KM, high up) i moim zdaniem warto dopłacić i do niej i do drobiazgów typu navi, tempomat, czy grzane fotele. Plastikowy panel na desce standardowo dostępny w tej wersji jest moim zdaniem bardzo miły dla oka.
~grap333
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Niby nie można zbyt wiele wymagać od auta w tej kwocie, ale jednak przydałoby się, żeby plastik w drzwiach, czy drzwiczki od schowka tak nie trzeszczały.