Lista ocen Volkswagen Vento (122) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 203 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomtom
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, trochę mniej dla tych z tyłu, ale w 4 osoby podróżuje się komfortowo, w 5 może być problem (albo wycieczka koedukacyjna dla tych z tyłu :D). Ogólnie - największe zastrzeżenia mam co do komfortu jazdy z dużą ilością osób i jeszcze dajmy na to z bagażem - mój 1,9d bez turbo bardzo wolno się zbiera, gorzej się prowadzi.
~Mlody
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu miejsca dużo, mam ~192 cm wzrostu i jak odsunę siedzenie kierowcy na maxa do końca to aż nie wygodnie mi się wciska pedały do końca. Żeby zamknąć otwarte na max. przednie drzwi muszę sie wychlać z samochodu ;) Z tyłu przy przednich siedzenia odsuniętych na max ilość miejsca tylko zadowalająca, żadnej rewelacji.
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Wnętrze nad wyraz przestronne. Lepiej chyba było tylko w Passacie. Dla czterech osób komfort podróżowania, pod względem przestrzeni lepszy niż w niejednym samochodzie z wyższej półki. A ten bagażnik!!! Można obie teściowe do niego upakować ;)
~Dawid ze Złocienca
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
w porownaniu do innych aut jest dobrze, a wzialbym tu pod uwage ze mam 186cm wzrostu. uwaga z tylu te ato ma podniesiona podsufitke tak ze jak zdarzylo mi sie usiasc z tylu to uwazam ze tam jest wygodniej niz fotelu, anapemno bardziej niz z przodu.
~Marek z Bielawy, białe Vento z naklejką SCOTT
Sedan 1.8 75KM 55kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu Super:) z tyłu zapraszamy tylko dzieci( mam 176 cm wzrostu) a bagażnik to inny rozdział prawie 600 litrów robi swoje, trzeba się nieżle nagimnastykować żeby dosięgnąć coś z pod kanapy:D
~Lithuanian driver
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Przestrzeń dla pasażerów i miejsce w "skrzyni" zadziwiły - nawet z pełnym kompletem podrużujących (5 osób) wszyskim starczyło miejsca. O pakowności bagażnika upewniłem się, przewożąc dwa komplety kół bez składania tylnych siedzeń.
~Wulw
Sedan 2.0 115KM 85kW
Z przodu dużo miejsca na tyle trochę mniej ale też wygodnie i 4 osoby jadą bardzo wygodnie w 5 jest tragedia zarówno dla kierowcy (brak widoczności w tylniej szybie ) jak i dla pasażerów w tyle
~Bakus
Sedan 1.8 75KM 55kW
Vento to Golf z doczepionym kufrem więc nie można spodziewać się wielkiej przestrzeni we wnętrzu. Z przodu jest OK, z tyłu gorzej aczkolwiek można wygodnie podróżować w 4 osoby z pokaźnym bagażem :)
~Route 79 D.L (route79.info@wp.eu)
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest to auto danego segmentu nie mozna wiele oczekiwac mam 190cm wzrostu po ustawieniu fotela miejsca starczy idealnie ale za mna juz tak duzy czlowiek nie usiadzie jedynie dziecko w foteliku
Dziennik kosztów dla Volkswagen Vento
7,4
7,8
10,3
~kuba
Sedan 1.6 101KM 74kW
kierowca radzi sobie bez problemu(kiepskie fotele ) ale kosztem pasażera z tyłu , bardzo dziwny podział ,przeraźliwie wielki bagażnik( duży plus) , ale tylna kanapa dla teściowej lub dzieci