Lista ocen Volkswagen Vento (114) - Widoczność

Na liście zabraknie 211 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lithuanian driver
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Jedyny mankament - szerokie przednie słupki, ale po przyzwyczajeniu się nie sprawiają większych kłopotów. Po zy tym wszystko jest w porządku. W swoim aucie mam problem z manualną regulacją zewnętrznych lusterek - pokrętła nie są specjalnie precyzyjne i wygodne.
~lukaszek2550
Sedan 1.8 90KM 66kW
Widoczność do tyłu słabe wyczucie krawędzi, ale tylko do czasu założenia delikatnego spoilera na klapę, poprawia znacznie wygląd i wyczucie gdzie kończy się tył samochodu przy manewrowaniu na parkingu- polecam.
~vento user
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
zgodze sie z poprzednikami: slupki przednie troche za duze. no a z tylu? po prostu to sedan z ogromnym bagaznikiem. po pewnym czasie mozna wszystko wyczuc przy parkowaniu tylem :) lusterka i widocznosc ogolem - OK
~andrzej_koko@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
bardzo dobra widoczność do przodu, na boki trochę gorzej. przy odsuniętym siedzeniu do tyłu trochę przeszkadza słupek boczny. do tyłu widok jest bardzo kiepski. przy spojlerze na tylnej klapie jest jeszcze gorzej.
~tomtom
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Słaba jeśli chodzi o tylnią szybę. Nic nie widać, ale to specyfika sedan\'ów. Przy cofaniu może być problem (uwaga do kobiet ^^) ale daje radę się przyzwyczaić.
~JM
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Do tyłu troszkę utrudniona przez sylwetkę. W lusterkach jest już bardzo dobrze. czasem mam wrażenie że słupki boczne przeszkadzają ale mam 200cm wzrostu to może dlatego.
~MARIUSZ Z OZO NICK DUNEART
Sedan 1.8 90KM 66kW
Z PRZODU I BOKU OK ALE TYŁ SŁABY BRAK WYCIERACZKI DAJE ZNAC O SOBIE (WCZEŚNIEJ JEŹDZIŁEM CHACBEGAMI) I WYSOKI KUFER UTRUDNIA PARKOWANIE NA CENTYMETRY ZATEM TYŁ ŹLE
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Sedan z podwyższonym kufrem to też do tyłu widoczność kiepska, ale bardzo dobre lusterka zewnętrzne przynajmniej częściowo to rekompensują.
~KuCyK
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu dobrze, do tyłu dla niedoświadczonego kierowcy może być ciężko, dobre rozwiązanie to spoiler na tylnej klapie. W lusterkach widoczność doskonała.
~Maras8448
Sedan 1.8 90KM 66kW
Widoczność wystarczająca, nawet przy cofaniu nie jest źle. Można przywyknąć, w końcu to sedan i tyłeczek nieco musi wystawać(a jest całkiem zgrabny)