Lista ocen Volkswagen Vento (115) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 210 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darekszybki2@wp.pl
Sedan 2.0 115KM 85kW
Przyznam się ,wyciszenie mam bardzo dobre bo sam sobie robiłem i zapewniam nic mi nie trzeszczy ani nie puka.7 dni pracy i wnętrze samochodu jest cichutkie.Całą karoserię pokryłem warstwą izolacyjną i tłumiącą dźwięk,potem izolator z tworzywa sztucznego,odpowiedni materiał wyciszający,tapicerka i efekt jest zaskakujący.Taka jest prawda.
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Dobrze. A na pewno lepiej niż w Golfie. Niestety to starszej konstrukcji klekot, także silnik w kabinie słyszalny. Warto zainwestować w podpinkę pod maską silnika jeżeli jej w posiadanym egzemplarzu nie ma. Dobrej jakości opony - w moim wypadku Gislaved na lato i Goodyear na zimę - nie spowodują dużego dyskomfortu wewnątrz.
~RysiekSiedlce
Sedan 2.0 115KM 85kW
BARDZO PRZECIETNIE. Posiadając nowy wydech od silnika do zderzaka z tyłu i komplet wyciszenia pod nogami jest cicho. Realnie jak wyciszenie zostanie usunięte bo naprzykład zamoknie a wydech nie nalezy do nowych jest już sportowo ;)(czytaj GŁOŚNO)
~Wulw
Sedan 2.0 115KM 85kW
Powiem tak do 120 km/h bardzo przyzwoicie natomiast powyżej 140 głośno,160-170 b.głośno 190 (sprawdzałem czy po 21 latach wyciśnie tyle co fabryka mówiła w dniu wyjścia z salonu i dał radę) ale przy tej prędkości radia nie słyszałem
~tomtom
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Słabo w tym względzie. Czuć tandetę, wszystko trzeszczy i lata. Silnik słuchać, a najgorzej jak obluzują się mocowania osłon rury wydechowej - wtedy nieprzyjemny dzwięk w całym wnętrzu.
~Dawid ze Złocienca
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
uwazam ze jest cicho mam diesla a jak stane na skrzyzowaniu to nia raz mi sie zdarzylo ze upewnialem sie czy auto chodzi,-choc auto ma pare latek to przy duzych predkosciach nie slychac tego w wewnatrz.
~Romek
Sedan 1.8 90KM 66kW
daję tylko 2 punkty, może trafił się taki egzemplaż ale na tyle nie idzie w uszy wytrzymać (rezonansuje cała buda między 2 a 3 tysiące obr) podejrzewam że był bity i coś z zawieszeniem silnika jest nie tak :(
~vento user
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
szczerze mowiac - srednio. powyzej 100km/h jest naprawde glosno, i to nie z winy opon. slychac swisty w powodu slabej aerodynamiki nadwozia, silnik rowniez przypomina o swojwj obecnosci
~Marek z Bielawy, białe Vento z naklejką SCOTT
Sedan 1.8 75KM 55kW
140-150km/h można spokojnie rozmawiać, przy zatartym łożysku w tylnym kole powyżej 50 nie da się jechać :) nawet radio na maksa nic nie daje, a ma się jeszcze ponad 300 km do domu ;(

Usterki Volkswagen Vento

Volkswagen Vento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Lithuanian driver
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Przy jeździe z prędkością powyżej 120 km/h we wnętrzu staje się naprawdę głośno - słychać warkot diesla na wysokich obrotach i opływ powietrza. Kilka decybeli dostarcza też dmuchawa.