Lista ocen Volvo 240 Kombi (24) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~240 biały cygan
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Na pewno auto nie dla wszystkich. Mimo, że to Volvo kombi to tak naprawdę nie jest jakoś super duże. Jakkolwiek głupio to zabrzmi, to 240 diesel uczy jazdy autem na nowo i dostosowuje właściciela do siebie. Nie da się tym autem nigdzie śpieszyć, uczymy się pokory, cierpliwości i psychicznie uodparniamy się na innych - czyt 99% wszystkich innych aut jest szybsze. Poza tym, nie bez kozery nazywamy to Szwedzkim Polonezem, auto dla ludu, proste,...
~B.
Kombi 2.1 101KM 74kW
Zasadniczo w Volvo 240 nie nalezy zwracac uwagi na wiek. Wyboru nalezy dokonywac wylacznie na podstawie stanu technicznego samochodu. Jezeli bedzie zadbany i nie damy mu zmarniec, odwdzieczy sie dluga bezusterkowa eksploatacja. Wyglad troche juz nie modny, ale komfort podruzowania a wszczegolnosci pojemnosc samochodu jest o niebo lepsza niz wiekszosc wspolczesnych samochodow. Nie zpominac nalezy o bezpieczenstwie. Zreszta wystarczyc siasc za...
~Pat
Kombi 2.3 115KM 85kW
Przed zakupem byłem pełny obaw o to czy auto nie będzie się psuło. Nic z tych rzeczy. Jeździ, i to jeszcze jak! Wygodne fotele, zawieszenie, dość wysoka pozycja za kierownicą, sprawiają że auto jest wprost stworzone do pokonywania dlugich tras. Z pełnym obciążeniem prowadzi się idealnie, jak.. lokomotywa :) Osiągi mocno zadawalające, koszty utrzymania oraz jakość na baaardzo wysokim poziomie. Było warto
~Henio wawa
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
Samochod jest doskonaly i ma fajny klubowy klimat poza jedna rzecza. Do reszty nie przystaje faszystowski silnik D6 ktory hitlerowcy zrobili z gownolitu i ktory jest syfilisem i totalnym gownem. Zeby cieszyc sie z tego auta trzeba kupic wersje benzynowa z motorem VOLVO a nie scheisswagen albo hitlerowskiego diesla wywalic do smieci a wlozyc jakis silnik japonski
~pabart@op.pl
Kombi 2.3 115KM 85kW
mam 245 ponad trzy lata jego przebie ustalilem pytajac tych ktorzy znali auto bo licznik km nie dzialal dopiero w tym roku wlozylem w to auto troche kasy ale nie zaluje bo jezdzi sie nim wspaniale dlugie trasy nie robia problemu przejezdzasz 400 km i nie odczuwasz zmeczenia to ostatni wypust tego modelu szkoda ze wyposazenia ma zero ale jak na jego wiek i przebieg jest niezawodny
~susyjorg
Kombi 2.3 115KM 85kW
Kupilem ten samochod w kwietniu zeszlego roku , przejechalem okolo 15 000 km powymienialem 2 poduszki pod silnikiem,poduszke pod skrzynia biegow,wszystkie plyny i oleje ,tylne sprezyny ,samochod wyczyscilem wypolerowalem ( samochod stal ostatnie 4 lata nie ruszany na dworze) i jestem zadowolony i mysle ze bedzie tak dalej.
~Domin
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Jejku, kocham to auto bardziej niż jakiekolwiek inne, jeśli dostępność i portfel pozwolą mam zamiar jeździć dwusetkami do końca życia. Tylko chciałbym przesiąść się na benzyniaka, tęsknię za jakimikolwiek osiągami, a wiem, że żywotność będę miał tę samą jeśli nie lepszą. W razie wątpliwości pomocą służy forum volvo244.pl.
~Pabele
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
Samochód super ale..ten silnik to porażka. Jeśli kupować to auto to tylko z benzynowcem ,skąd inąd doskonałym albo wymienić silnik scheisswagena na jakiś normalny ,np starego mercedesa albo r6 od starego patrola..Silnik od ludowozu powinien być w ludowozie w Volvo tylko psuje obraz całości..
~gras-bmwr100@wp.pl
Kombi 2.3 115KM 85kW
Dla mnie masakra. Dozgonnie auto dla mnie. Pracuję z nim, robię trasy, i jeżdżę na pikniki z rodziną. Auto 23 lata, a ja do niego wsiadając codziennie patrzę tylko czy mam tankować, i czy kontrolka oleju gaśnie na rozruszniku. jak trzeba przygazować żeby zgasła to czas wymienić olej. Perfekcja.
~Nebojsa Bobic
Kombi 2.3 115KM 85kW
Nie zapomnimy że ta stara cegła jest nadal DAILY DRIVER na całym świecie! !!Ten czołg niema konkurencji. Jeżeli mówimy o tym co samochód powinien być. Trwały, niezawodni,bezawaryjni,wygodni,bezpieczni,ladowni,oszczędny,PROSTY do naprawy.
Volvo 240 Kombi