Lista ocen Volvo 240 Kombi (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nebojsa Bobic
Kombi 2.3 115KM 85kW
Jest mega wielki ten wóz, ALE w środku niema aż tak dużo miejsca. Dla mnie jak kierowce,jestem bardzo zadowolony pozycja za kierownicą. Jest sporo miejsca na nogu,wygodni fotel,ma dużo opcji ustawienia. Miejsca na glowe też sporo także z tyłu. Jednak,moja żona narzeka na tylni fotel bo jest ustawiony pod kątem, a ona jest niska i trudno joj trzymać nogi na podłodze.
~Domin
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Pasażerowie z tyłu mają mniej miejsca niż można by się było spodziewać, ale nie jest źle. Z przodu można spać wyprostowanym na fotelu kierowcy :)
~240 biały cygan
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
O dziwo, miejsca jest mało. Z przodu sielana ale z tyłu jest po prostu ciasno. Przy złożonej kanapie z tyłu można spokojnie spać, bagażnik przeogromny.
~B.
Kombi 2.1 101KM 74kW
Z przodu doskonale (mam prawie 2 maetry i moge wyprostowac nogi). Z tylu gorzej, ale tam jezdzi tylko pies:) Gigantyczny bagaznik w kombi.
~Adrian
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
Jak na tak duże wymiary zewnętrzne, nie powala. Ale przestrzeni dla 4 dorosłych osób i ich bagażu i tak jest bardzo dużo.
~Sennn
Kombi 2.3 110KM 81kW
jak na swój wzrost (194) nie zawadzam kolanami o kiere, pasażerowie tylko chwalą, że im bardzo wygodnie ;)
~antysoft
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Wbrew pozorom mniej miejsc niż się z zewnątrz wydaje... ale jak się posiedzi to się okazuje ze jest ok.
~przemek
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
z przodu super, z tyłu zadowalająco (przesiadłem się z dużego van-a)
~Pat
Kombi 2.3 115KM 85kW
Przy wzroście 175 cm jest ok. Tylna kanapa po prostu wymiata :)
~MAG
Kombi 2.0 103KM 76kW
dla średniaków jest w sam raz, bardzo wysocy (i szerocy) mogą mieć trochę ciasno
Volvo 240 Kombi