Lista ocen Volvo 240 Kombi (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Domin
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Jeśli w tej chwili można kupić zdrową dwusetę za jakieś 4-5 tysięcy złotych, to ja poproszę od razu parę na zapas. Doskonale utrzymane egzemplarze potrafią kosztować nawet i trzy razy tyle i jestem w stanie to zrozumieć. Trupy kosztują niewiele ponad tysiąc złotych i też wbrew pozorom też potrafią jeździć dłużej niż się wydaje.
~240 biały cygan
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Za te pieniądze z jakie ją kupiłem, nie mam prawa jej absolutnie nic zarzucić - ale jak ktoś wspomniał gdzieś kiedyś, kończą się powoli dwusetki w dobrych cenach i trzeba się ich troszeczkę naszukać, żeby trafić dobry egzemplarz za śmieszną cenę - ja miałem szczęście :D
~gras-bmwr100@wp.pl
Kombi 2.3 115KM 85kW
POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,
~Nebojsa Bobic
Kombi 2.3 115KM 85kW
Już sporo napisałem. Jakość tego modelu trudno porównać z innymi. Po prostu niema konkurencji.Po 25 lat od zakończenia produkcji ten model jeszcze jeździ i to jak!O tym modelu już piszą legende! W dobrym stanie 240 można kupić za 2-5 tysięcy euro.
~Adrian
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
Wersja z dieslem jest dużo tańsza niż benzyna, przez co za kilka tysięcy można kupić pięknego klasyka o codziennej użyteczności. Zdecydowanie warto.
~przemek
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
szrot można nabyć za kilkaset zł. za zadbany egzemplarz trzeba zapłacić powyżej 7,5 tys. ja zapłaciłem 10 tys. zł i mam bardzo zadbany egz.
~B.
Kombi 2.1 101KM 74kW
Ceny uzywanych egzemplarzy wachaja sie od 2000 do 20000 PLN. Dla kazdego cos sie znajdzie a i jakosc bedzie adekwatna do ceny:)
~Henio wawa
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
Mozna tanio kupic ale faszystowskie 2.4d trzeba od razu wywalic do smieci i wlozyc normalny silnik
~antysoft
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Śmieszny... kosztował mnie 5600 zł , a auto nie do zajechania...
~yasieq
Kombi 2.3 115KM 85kW
Za 9 tysiecy auto duze wygodne i nieusterkowe.
Volvo 240 Kombi