Lista ocen Volvo 240 Kombi (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~240 biały cygan
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Przed zakupem nigdy wcześniej nie jechałem 240tką i to był SZOK. Jeśli ma spory staż (jak chociażby ja) za kółkiem współczesnych samochodów będzie to niezła frajda. To nie auto, to WAGON z kierownicą. Buja niesamowicie, czy skręcając, czy na dziurach i ma się to poczucie ogromnej solidności, trzeba się nauczyć nim jeździć i przyzwyczaić, nic się tutaj nie zmieni - konstrukcja auta to lata .70, to się czuje i trzeba o tym bezwzględnie pamiętać....
~Domin
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Wygodny jak kanapa, za to zupełnie nie nadaje się do jakiejkolwiek wyczynowej jazdy. Wszystko można oczywiście zmodyfikować, i to niedużym kosztem, ale w oryginalnej konfiguracji auto pływa jak głupie, ale bardzo przyzwoicie wybiera dziury i jest przewygodne.
~Adrian
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie - samochód jest wąski, wysoki i ma krótki rozstaw osi, a mimo wszystko prowadzi się bardzo stabilnie. Niezły jest też komfort w trasie, ale w mieście bardzo doskwiera sztywna tylna oś na poprzecznych nierównościach.
~Nebojsa Bobic
Kombi 2.3 115KM 85kW
Wspomaganie kerownice i hamulców, bardzo łatwe w obsługi.Bardzo mieke zawieszenie.Tarcze na wszystkie kola...Samochód po prostu płynne po drodze. Bardzo dobrze i mieko amortyzuje uboje.
~gras-bmwr100@wp.pl
Kombi 2.3 115KM 85kW
trzeba wymieniać elementy gumowo metalowe w zawieszeniu i ogólnie o nie dbać, inaczej szczególnie na polskich drogach można przeskoczyć nagle na drugi pas...chyba że masz ukończone technikum kolejowe!!!!
~zbyszek
Kombi 2.3 115KM 85kW
Bardzo czuły jak na auto osobowe, nie zdażyłem zaliczyc zimy ale mam troche obaw czy w polaczeniu z tylnim napedem i automatyczną skrzynią będzie bezpieczne
~jensen
Kombi 2.3 115KM 85kW
Zawieszenie jest chyba najsłabsza stroną tego auta ale który samochód tak na prawdę wytrzymuje długo na polskich drogach - chyba tylko Unimog.
~MAG
Kombi 2.0 103KM 76kW
nie jest to przecież auto wyścigowe i konstrukcja już kilka lat ma, ale ogólnie nie ma się do czego przyczepić
~yasieq
Kombi 2.3 115KM 85kW
Porownywalny z mercedesem 115.Do tego autko chociaz mocno kladzie sie w zakretach nie gubi toru jazdy
~B.
Kombi 2.1 101KM 74kW
Prowadzi sie jak wagon kolejowy. Ale pewnie i stabilnie o ile zawieszenie nie jest zaniedbane.
Volvo 240 Kombi